Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 182)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :27.08.2019 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :27.08.2019
Odhlásit do :26.08.2019 10:00
Zápis do :26.08.2019 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :160
Počet přihlášených :88
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110004 Organická chemie I 2018/2019 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2018/2019 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2018/2019 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Lutovinova Yulia Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 23.05.2019 15:06:25
2. Obytová Kateřina Organická chemie II (N110005) 2018/2019 letní zkouška 08.06.2019 09:53:01
3. Navara Dominik Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 11.06.2019 07:38:26
4. Kühnl Karel Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 13.06.2019 11:38:02
5. Paroulek Jaroslav Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 13.06.2019 20:28:21
6. Slaninová Kateřina Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 14.06.2019 16:47:59
7. Tomko Jakub Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 16.06.2019 14:54:13
8. Buchtová Nora Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 16.06.2019 17:10:48
9. Pashkova Olga Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 17.06.2019 04:17:45
10. Hermochová Sára Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 17.06.2019 16:27:36
11. Bezstarosti Lenka Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 18.06.2019 11:59:02
12. Hodná Tereza Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 18.06.2019 12:15:32
13. Šilbertová Aneta Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 18.06.2019 12:29:59
14. Pauknerová Markéta Organická chemie B (N110029) 2018/2019 letní zkouška 18.06.2019 14:05:00
15. Sýkorová Aneta Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 18.06.2019 18:11:02
16. Slavatová Eliška Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 18.06.2019 20:44:08
17. Fous Karel Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 18.06.2019 21:32:54
18. Aichingerová Lenka Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 18.06.2019 21:36:42
19. Třešňáková Eliška Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 19.06.2019 09:37:40
20. Zapadlo Ondřej Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 19.06.2019 12:41:12
21. Moskvitinová Natálie Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 19.06.2019 17:41:53
22. Melnychuk Karolina Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 19.06.2019 22:15:14
23. Roušalová Magdaléna Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 20.06.2019 12:50:35
24. Stránský Dominik Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 20.06.2019 15:08:54
25. Kubínová Michaela Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 20.06.2019 18:40:03
26. Prittsová Doreen Organická chemie II (N110005) 2018/2019 letní zkouška 21.06.2019 10:43:04
27. Stiborová Barbora Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 21.06.2019 18:13:54
28. Frýdlová Bára Organická chemie II (N110005) 2018/2019 letní zkouška 22.06.2019 18:33:37
29. Dolečková Tereza Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 22.06.2019 23:57:10
30. Šišková Iva Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 24.06.2019 08:54:27
31. Horák Michal Organická chemie II (N110005) 2018/2019 letní zkouška 24.06.2019 09:54:51
32. Furková Jana Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 24.06.2019 10:48:35
33. Himr Daniel Ing. Ph.D. Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 07:45:36
34. Šemelíková Věra Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 07:53:10
35. Tlačilová Hana Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 10:19:11
36. Chuchlová Jana Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 10:30:56
37. Adamčík David Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 10:44:23
38. Beková Šárka Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 11:09:59
39. Hašek Tomáš Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 12:09:41
40. Koukal Vojtěch Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 12:17:07
41. Fajfrová Markéta Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 12:21:07
42. Schimon Dominik Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 12:28:47
43. Tyukov Anatolii Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 12:35:35
44. Gončarova Marina Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 12:56:18
45. Farková Sabina Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 13:03:53
46. Kročil Tomáš Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 13:21:56
47. Yaghobová Hana Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 15:13:37
48. Šot Ondřej Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 15:59:38
49. Mecová Miroslava Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 17:58:52
50. Haščyn Josef Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 18:55:09
51. Kopenec Jakub Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 19:02:59
52. Ritomská Natália Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 19:16:50
53. Hejnalová Lucie Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 25.06.2019 23:44:28
54. Havlanová Eliška Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 26.06.2019 01:00:48
55. Rabiňák Jiří Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 26.06.2019 04:24:54
56. Kunčarová Diana Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 26.06.2019 08:28:15
57. Hradečná Kateřina Organická chemie II (N110005) 2018/2019 letní zkouška 26.06.2019 11:37:34
58. Jerhotová Kateřina Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 26.06.2019 13:59:42
59. Sambur Bohdan Organická chemie II (N110005) 2018/2019 letní zkouška 26.06.2019 16:14:32
60. Hájek Jan Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 26.06.2019 17:32:14
61. Hramakova Maryia Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 26.06.2019 18:56:25
62. Duchoň Tomáš Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 26.06.2019 23:57:23
63. Dubská Barbora Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 27.06.2019 12:51:39
64. Galkina Ekaterina Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 27.06.2019 15:04:10
65. Křížová Karolína Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 27.06.2019 18:14:52
66. Hanzl Jakub Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 28.06.2019 00:05:35
67. Sončík Michal Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 29.06.2019 23:24:25
68. Prokopová Barbora Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 30.06.2019 09:59:51
69. Dufek Jakub Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 30.06.2019 14:17:26
70. Strouhalová Lucie Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 30.06.2019 22:33:25
71. Filipiaková Lenka Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 03.07.2019 08:53:23
72. Mrlík Jan Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 15.07.2019 06:56:17
73. Sheichanka Anastasiya Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 15.07.2019 12:33:22
74. Zarycka Anastasia Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 15.07.2019 13:59:48
75. Šofrová Veronika Organická chemie II (N110005) 2018/2019 letní zkouška 15.07.2019 21:03:20
76. Kuchařová Lucie Organická chemie II (N110005) 2018/2019 letní zkouška 28.07.2019 20:29:50
77. Stejskalová Linda Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 05.08.2019 20:09:33
78. Pur Matěj Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 08.08.2019 13:45:25
79. Jurášková Veronika Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 08.08.2019 22:20:29
80. Macurová Andrea Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 11.08.2019 15:52:31
81. Sklenář Adam Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 14.08.2019 18:06:50
82. Konečný Jan Organická chemie II (N110005) 2018/2019 letní zkouška 17.08.2019 19:49:48
83. Krejcar Matěj Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 18.08.2019 21:10:24
84. Fraško Filip Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 19.08.2019 14:59:20
85. Herko Emil Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 19.08.2019 17:17:36
86. Štěpán Jakub Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 19.08.2019 17:53:00
87. Blahut Matúš Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 22.08.2019 21:15:43
88. Lyutyk Khrystyna Organická chemie I (N110004) 2018/2019 letní zkouška 24.08.2019 12:20:33
 
VŠCHT Praha