Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 181)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :09.12.2019 - Pondělí
Hodina :08:00
Konec :09.12.2019
Přihlašování od :05.09.2019 00:00
Odhlásit do :05.12.2019 10:00
Zápis do :05.12.2019 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LOCH : Laboratoře organické chemie
Kapacita :58
Počet přihlášených :55
Poznámka :termín laboratoří 9.12.-13.12.2019
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110002 Laboratoř organické chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110002A Laboratoř organické chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110003 Laboratoř organické chemie II 2019/2020 zimní Zk
N110003A Laboratoř organické chemie II 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Le Thi Phuong Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 09.09.2019 09:58:42
2. Buriánek Jan Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 09.09.2019 10:09:16
3. Malina Jakub Dávid Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 09.09.2019 11:16:14
4. Pavlíček Martin Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 10.09.2019 12:49:59
5. Kuchařová Lucie Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 10.09.2019 12:56:50
6. Vojtíšková Olga Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 12.09.2019 11:29:57
7. Kruts Tetiana Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 12.09.2019 13:06:51
8. Haláková Barbora Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 13.09.2019 13:57:21
9. Severa Kamil Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 13.09.2019 23:06:21
10. Hájek Jan Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 13.09.2019 23:31:11
11. Saliy Diana Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 14.09.2019 00:53:37
12. Tomášková Kateřina Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 14.09.2019 07:27:46
13. Koubková Nela Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 14.09.2019 07:33:52
14. Mokrišová Mária Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 14.09.2019 10:32:47
15. Gebrtová Lucie Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 14.09.2019 13:41:29
16. Staś Jakub Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 14.09.2019 14:00:35
17. Puskin Alexandr Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 14.09.2019 22:27:52
18. Tvrdíková Žaneta Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 15.09.2019 07:01:02
19. Náhlíková Tereza Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 15.09.2019 11:25:19
20. Zapadlo Ondřej Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 15.09.2019 14:59:47
21. Janoš Jiří Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 15.09.2019 23:29:54
22. Rejzková Anna Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 06:25:04
23. Müller Petr Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 07:53:45
24. Smeliková Valerie Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 09:58:32
25. Kropšová Eliška Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:01:32
26. Shánělová Anna Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:18:03
27. Suchan Jan Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:42:58
28. Ledvinková Petra Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:47:36
29. Filgas Josef Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 11:02:32
30. Vodičková Kateřina Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 11:58:38
31. Boráros Márton Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 12:59:23
32. Kuklová Kristýna Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 13:20:58
33. Virtová Tereza Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 15:33:35
34. Šepsová Lucie Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 20:49:10
35. Maxa Daniel Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 20:52:31
36. Knížek Luboš Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 21:14:31
37. Schneider Josef Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 17.09.2019 11:44:31
38. Šturmová Rebecca Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 17.09.2019 11:56:10
39. Schenk Filip Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 17.09.2019 11:57:09
40. Boguschová Veronika Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 17.09.2019 11:59:07
41. Hnídek Petr Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 17.09.2019 15:21:49
42. Drobný Vojtěch Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 08:03:26
43. Skalníková Barbora Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 09:20:49
44. Mikuláštík Jakub Laboratoř organické chemie II (N110003A) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 10:24:53
45. Sambur Bohdan Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 10:55:46
46. Dobšová Tereza Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 11:22:04
47. Kopsová Kristýna Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 11:49:42
48. Tůma Karel Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 14:02:17
49. Součková Zuzana Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 14:12:19
50. Musić Šejla Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 16:45:03
51. Zapletalová Barbora Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 18.09.2019 20:46:19
52. Zarycka Anastasia Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 19.09.2019 21:39:21
53. Lukešová Viktorie Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 20.09.2019 12:07:35
54. Babjaková Lenka Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 21.09.2019 15:18:32
55. Herko Emil Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 zimní zkouška 21.09.2019 15:23:27
 
VŠCHT Praha