Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 181)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav anorganické chemie (101)
Datum :02.10.2019 - Středa
Hodina :08:00
Konec :02.10.2019
Přihlašování od :16.09.2019 10:00
Odhlásit do :30.09.2019 10:00
Zápis do :30.09.2019 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LACH_A35 : Laboratoře anorganické chemie
Kapacita :20
Počet přihlášených :18
Přestávka :12:00 (60 min)
Poznámka :2.-8.10.2019, 8-18hod
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N101004 Laboratoř anorganické chemie II 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Maxová Kateřina Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:00:08
2. Tichá Petra Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:00:15
3. Štefanková Daniela Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:00:18
4. Kubínová Michaela Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:00:20
5. Grossberger Daniel Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:00:21
6. Ledvinka Jiří Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:00:43
7. Musil Vojtěch Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:00:55
8. Ngoová Phuong Thao Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:00:58
9. Némethová Kamila Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:01:32
10. Buriánek Jan Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:01:57
11. Bečvář Petr Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:02:32
12. Součková Zuzana Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:07:05
13. Tatýrek Jan Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 10:10:24
14. Staś Jakub Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 11:11:24
15. Hašek Tomáš Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 11:41:58
16. Jirásko Martin Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 11:58:22
17. Kruts Tetiana Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 13:24:46
18. Moravcová Hana Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 19.09.2019 17:05:44
 
VŠCHT Praha