Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :17.12.2019 - Úterý
Hodina :15:00
Konec :17.12.2019
Odhlásit do :16.12.2019 14:00
Zápis do :16.12.2019 14:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :A02 : střední posluchárna, dataprojektor, interaktivní tabule
Kapacita :40
Počet přihlášených :30
Poznámka :předtermín OCH
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 zimní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Chuchlová Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.10.2019 17:04:06
2. Sýkorová Aneta Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.10.2019 18:25:24
3. Hodná Tereza Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 08.10.2019 17:17:21
4. Shilenko Vera Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 08.10.2019 18:42:18
5. Koubová Dominika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.10.2019 09:09:52
6. Konvalinková Jitka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 11.10.2019 09:57:20
7. Šilbertová Aneta Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 16.10.2019 15:47:53
8. Dombrovská Adriana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 23.10.2019 11:41:36
9. Sedláčková Eliška Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 31.10.2019 20:09:03
10. Pashkova Olga Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 15.11.2019 23:16:34
11. Macurová Andrea Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 14:27:27
12. Polánková Klára Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 12.12.2019 11:47:16
13. Křížová Karolína Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 12.12.2019 12:26:38
14. Bečvář Petr Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 12.12.2019 13:50:23
15. Želonková Gabriela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 12.12.2019 15:28:51
16. Nováková Lucie Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 12.12.2019 15:33:23
17. Daniševská Klára Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 13.12.2019 18:58:42
18. Malý Jan Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 13.12.2019 22:16:35
19. Péza Oldřich Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.12.2019 15:29:09
20. Káčerik Viktor Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.12.2019 14:45:18
21. Horký David Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 00:16:13
22. Bár Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 08:05:47
23. Král Lesný David Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 08:24:07
24. Linhart Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 08:25:20
25. Daněk Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 09:06:11
26. Kubeš Karel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 09:26:12
27. Kieuová Lina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 10:11:12
28. Minčáková Daniela Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 12:58:44
29. Churý Michal Organická chemie B (N110029) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 13:18:45
30. Kovárnová Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 13:34:25
 
VŠCHT Praha