Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 182)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :17.12.2019 - Úterý
Hodina :15:00
Konec :17.12.2019
Odhlásit do :16.12.2019 10:00
Zápis do :16.12.2019 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :A02 : střední posluchárna, dataprojektor, interaktivní tabule
Kapacita :40
Počet přihlášených :22
Poznámka :předtermín OCH
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Chudá Veronika Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 03.10.2019 13:40:54
2. Slaninová Kateřina Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.10.2019 10:03:24
3. Chuchlová Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.10.2019 17:04:06
4. Sýkorová Aneta Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.10.2019 18:25:24
5. Jurášková Veronika Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.10.2019 18:28:49
6. Hodná Tereza Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 08.10.2019 17:17:21
7. Shilenko Vera Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 08.10.2019 18:42:18
8. Nguyenová Ha An Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 09.10.2019 12:58:15
9. Koubová Dominika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.10.2019 09:09:52
10. Konvalinková Jitka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 11.10.2019 09:57:20
11. Slavatová Eliška Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 11.10.2019 22:49:43
12. Vicenová Júlia Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 16.10.2019 10:32:31
13. Šilbertová Aneta Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 16.10.2019 15:47:53
14. Dombrovská Adriana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 23.10.2019 11:41:36
15. Greplová Martina Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 24.10.2019 13:59:58
16. Roubalíková Erbsová Johana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 29.10.2019 16:44:23
17. Sedláčková Eliška Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 31.10.2019 20:09:03
18. Homola Radek Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 05.11.2019 15:05:11
19. Beková Šárka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 08:33:51
20. Pashkova Olga Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 15.11.2019 23:16:34
21. Drapáková Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 17.11.2019 19:03:48
22. Stiborová Barbora Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 18.11.2019 19:40:56
 
VŠCHT Praha