Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :06.12.2019 - Pátek
Hodina :10:00
Konec :06.12.2019
Přihlašování od :06.11.2019 18:00
Odhlásit do :05.12.2019 10:00
Zápis do :05.12.2019 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BIII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Kotrba Pavel prof. Ing. Ph.D.
Kapacita :35
Počet přihlášených :30
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B320003 Biologie I 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Poláčková Lea Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:05
2. Petrů Nicole Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:05
3. Slaná Michaela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:05
4. Medová Natálie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:05
5. Sekyrová Anna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:05
6. Trajerová Michaela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:05
7. Kuchařová Eliška Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:06
8. Slavíková Eliška Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:06
9. Hodboďová Lucie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:06
10. Dolejší Anna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:07
11. Bubíková Kateřina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:07
12. Bohatá Adéla Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:07
13. Kopečná Viktorie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:07
14. Šimůnková Aneta Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:07
15. Musilová Eva Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:08
16. Kargerová Adéla Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:09
17. Pilná Natálie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:09
18. Didíková Hana Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:11
19. Soukupová Pavlína Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:11
20. Demeterová Jana Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:14
21. Teissingová Anežka Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:16
22. Maňák Jakub Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:19
23. Třešňáková Petra Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:19
24. Špačková Lucie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:27
25. Kulfasová Simona Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:27
26. Kopecká Zuzana Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:02:08
27. Bočková Veronika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 01.12.2019 18:28:02
28. Jeníkovská Veronika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 01.12.2019 23:16:01
29. Vargová Anna Magdaléna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 18:52:05
30. Tulachová Nikola Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 04.12.2019 19:36:45
 
VŠCHT Praha