Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 182)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :13.12.2019 - Pátek
Hodina :10:00
Konec :13.12.2019
Přihlašování od :06.11.2019 18:00
Odhlásit do :12.12.2019 10:00
Zápis do :12.12.2019 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BIII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Marková Michaela Ing. Ph.D.
Kapacita :35
Počet přihlášených :28
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B320003 Biologie I 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Prokopová Julie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:06
2. Slavníková Pavlína Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:08
3. Jalovcová Karolína Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:00:09
4. Khomenko Yevheniia Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:05:52
5. Brožová Martina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:08:25
6. Praská Anna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:09:32
7. Kalinina Yelyzaveta Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:18:46
8. Šemík Jakub Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:25:37
9. Hladoníková Klaudia Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:32:04
10. Matějcová Klára Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 19:03:07
11. Vondrová Denisa Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 19:25:06
12. Špaček Jan Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 19:28:58
13. Burianová Linda Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 19:32:15
14. Formánková Lada Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 19:55:32
15. Klaisnerová Emma-Josefina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 20:06:28
16. Klárová Kristýna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 20:23:58
17. Smachnaia Elizaveta Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 20:28:24
18. Yanturin Talgat Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 21:00:34
19. Priškin Jonáš Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 08.11.2019 20:52:02
20. Pitoňaková Miriam Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 21.11.2019 09:36:02
21. Záhonová Kristína Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 09:28:02
22. Artamonov Arsenii Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 27.11.2019 15:17:55
23. Alferyová Natálie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 01.12.2019 15:00:02
24. Aliaskerova Alina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 08:06:04
25. Lovás Dominik Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 19:03:25
26. Kapral Filip Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 20:15:49
27. Pazourová Tereza Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 05.12.2019 06:50:26
28. Velková Adéla Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.12.2019 19:43:02
 
VŠCHT Praha