Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 182)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :20.12.2019 - Pátek
Hodina :10:00
Konec :20.12.2019
Přihlašování od :06.11.2019 18:00
Odhlásit do :19.12.2019 10:00
Zápis do :19.12.2019 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BIII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Burketová Lenka doc. Ing. CSc.
Kapacita :35
Počet přihlášených :35
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B320003 Biologie I 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Maříková Michaela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:07:42
2. Böhm Zdeněk Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:15:15
3. Šmidlík David Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:34:51
4. Nyklová Natálie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:42:57
5. Nuc Kryštof Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:49:11
6. Routová Kateřina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 18:52:54
7. Kučerová Kateřina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 19:01:26
8. Kiacová Veronika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 20:48:19
9. Keltnerová Kateřina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 21:05:56
10. Tomasch Kryštof Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 21:30:02
11. Beranová Magdalena Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 22:08:08
12. Ziyakova Kamilya Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 23:06:08
13. Zoubková Martina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.11.2019 23:34:39
14. Hrabovská Lucie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 07:19:29
15. Jedličková Tereza Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 07:28:00
16. Volfová Anna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 07:58:05
17. Sap Martin Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 08:00:53
18. Paulusová Adéla Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 08:02:59
19. Vurm Marek Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 08:03:35
20. Pacnerová Eva Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 08:07:28
21. Vasilyeva Olga Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 08:26:29
22. Šindelková Petra Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 08:51:34
23. Shumilina Oleksandra Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 22:22:02
24. Tollingerová Lenka Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 19:24:01
25. Cvejnová Michaela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 21:24:01
26. Kodešová Kateřina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 27.11.2019 10:20:02
27. Poršová Anna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 28.11.2019 21:15:30
28. Bonavita Tereza Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 10:00:01
29. Kuhajdová Ema Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 19:12:05
30. Poslušná Michaela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 04.12.2019 19:38:02
31. Doubková Daniela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 04.12.2019 22:24:02
32. Havlová Magdalena Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.12.2019 09:26:01
33. Ondráčková Natálie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.12.2019 16:30:02
34. Medová Natálie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 08.12.2019 11:14:02
35. Frank Artur Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 10.12.2019 11:28:32
 
VŠCHT Praha