Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 182)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :07.01.2020 - Úterý
Hodina :11:00
Konec :07.01.2020
Odhlásit do :06.01.2020 10:00
Zápis do :06.01.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BI : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Lovecká Petra doc. Ing. Ph.D.
Kapacita :30
Počet přihlášených :30
Přestávka :12:00 (45 min)
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N320009 Mikrobiologie 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Brabcová Michaela Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 13:51:58
2. Kubáňová Michaela Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 15:28:06
3. Fialová Linda Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 15:32:54
4. Reitmeier Jakub Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 15:34:29
5. Machalíková Aneta Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 15:41:31
6. Pilná Věra Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 15:42:44
7. Panušková Kristýna Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 15:42:45
8. Bartáková Michaela Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 15:51:43
9. Mayerová Kamila Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 16:11:18
10. Klimešová Anna Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 16:59:55
11. Puskin Alexandr Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 21:12:51
12. Králová Dana Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 22:13:29
13. Šilhartová Gabriela Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 23:19:06
14. Hradiská Helena Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 11:07:51
15. Bártová Hana Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 11:09:11
16. Řápková Alena Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 11:09:13
17. Pokorná Hana Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 11:10:56
18. Chaloupecká Anna Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 11:11:21
19. Tadrosová Manuela Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 11:11:58
20. Hašplová Markéta Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 11:13:18
21. Liščáková Veronika Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 11:15:47
22. Leová Huong Thu Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 11:56:34
23. Kopecká Eliška Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 12:50:43
24. Kostková Tereza Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 12:53:23
25. Dolejší Ludmila Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 13:01:59
26. Fiala Jan Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 13:05:32
27. Náhlíková Tereza Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 13:48:46
28. Fořtová Eliška Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 14:09:31
29. Ferinová Veronika Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 26.11.2019 12:14:02
30. Dlouhá Kateřina Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 01.12.2019 10:58:02
 
VŠCHT Praha