Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 182)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :14.01.2020 - Úterý
Hodina :11:00
Konec :14.01.2020
Odhlásit do :13.01.2020 10:00
Zápis do :13.01.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BI : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Lovecká Petra doc. Ing. Ph.D.
Kapacita :30
Počet přihlášených :30
Přestávka :12:00 (45 min)
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N320009 Mikrobiologie 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Hanáková Daniela Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 12.11.2019 15:28:20
2. Rolková Karolina Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 13.11.2019 07:33:20
3. Charvátová Monika Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 12:03:26
4. Černá Barbora Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 12:22:17
5. Trepková Martina Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 12:26:15
6. Babjaková Lenka Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 12:26:55
7. Rischlingová Sabina Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 13:22:48
8. Belova Valeriia Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 18:33:47
9. Klementová Kristýna Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 20:39:40
10. Majerová Lenka Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 20:47:45
11. Pírková Daniela Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 21:05:23
12. Štindlová Marta Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 15.11.2019 13:04:36
13. Beles Martin Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 15.11.2019 15:16:22
14. Hlochová Žaneta Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 15.11.2019 16:16:21
15. Šiplerová Natálie Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 16.11.2019 15:07:13
16. Češková Hedvika Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 16.11.2019 15:09:29
17. Papíková Ľubomíra Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 16.11.2019 19:18:00
18. Pavlíková Laura Bc. Bc. Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 17.11.2019 09:57:05
19. Landová Ludmila Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 17.11.2019 12:56:29
20. Šajgal Jaroslav Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 17.11.2019 13:32:23
21. Tomšovská Veronika Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 18.11.2019 09:54:47
22. Flodr Jan Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 18.11.2019 09:56:47
23. Vedrová Tereza Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 18.11.2019 11:38:29
24. Protivínská Simona Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 00:18:02
25. Váchalová Kateřina Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 21:20:01
26. Vyskočilová Eliška Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 26.11.2019 12:16:02
27. Šídlová Dana Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 26.11.2019 15:34:01
28. Hanuš Antonín Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 29.11.2019 16:00:01
29. Kolková Anna Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 30.11.2019 16:48:02
30. Bašusová Kateřina Mikrobiologie (N320009) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 19:10:02
 
VŠCHT Praha