Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :02.01.2020 - Čtvrtek
Hodina :09:00
Konec :02.01.2020
Přihlašování od :18.11.2019 18:00
Odhlásit do :01.01.2020 10:00
Zápis do :01.01.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BIII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Kotrba Pavel prof. Ing. Ph.D.
Kapacita :40
Počet přihlášených :26
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B320003 Biologie I 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Fantová Barbora Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.11.2019 18:32:59
2. Fáberová Timea Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 11:11:04
3. Kvapilová Lenka Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 23.11.2019 17:39:35
4. Egrová Denisa Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 24.11.2019 11:50:54
5. Pospíšil Ondřej Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 12:26:08
6. Riby Rose Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 13:02:48
7. Gerasymenko Arina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 28.11.2019 22:09:07
8. Vaňous Jan Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 29.11.2019 11:46:07
9. Krutinová Nikol Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 09:18:18
10. Kadečková Sabina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 16:04:42
11. Rajmicová Lucie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 18:55:08
12. Hubáček Matěj Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 08.12.2019 11:13:35
13. Čech Dominik Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 10.12.2019 08:09:47
14. Mansfeldová Klára Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 10.12.2019 08:12:18
15. Havelková Veronika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 11.12.2019 10:16:39
16. Kučera Petr Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 11.12.2019 10:26:33
17. Routová Kateřina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 15.12.2019 09:32:53
18. Aliaskerova Alina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 14:33:31
19. Šmidlík David Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 20:16:46
20. Beranová Magdalena Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 07:12:13
21. Růčková Eliška Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 10:17:00
22. Novotná Ivana Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 18:14:51
23. Rakhimzhanova Adeliya Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 20:47:07
24. Maříková Michaela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 08:04:13
25. Böhm Zdeněk Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 21.12.2019 12:38:02
26. Kharazishvili Keti Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 26.12.2019 18:49:10
 
VŠCHT Praha