Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 182)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :02.01.2020 - Čtvrtek
Hodina :09:00
Konec :02.01.2020
Přihlašování od :18.11.2019 18:00
Odhlásit do :01.01.2020 10:00
Zápis do :01.01.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BIII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Kotrba Pavel prof. Ing. Ph.D.
Kapacita :40
Počet přihlášených :25
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B320003 Biologie I 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Fantová Barbora Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.11.2019 18:32:59
2. Fáberová Timea Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 11:11:04
3. Jafarova Nargiz Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 13:25:06
4. Rubáš Ondřej Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 12:31:44
5. Sásková Tereza Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 23.11.2019 13:35:19
6. Kvapilová Lenka Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 23.11.2019 17:39:35
7. Egrová Denisa Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 24.11.2019 11:50:54
8. Heblt Jan Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 24.11.2019 17:31:50
9. Šimková Martina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 24.11.2019 20:10:07
10. Kharazishvili Keti Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 12:26:07
11. Pospíšil Ondřej Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 12:26:08
12. Riby Rose Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 13:02:48
13. Pergler Filip Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 13:28:01
14. Ulrichová Daniela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 26.11.2019 09:04:58
15. Gerasymenko Arina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 28.11.2019 22:09:07
16. Vaňous Jan Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 29.11.2019 11:46:07
17. Hanušová Barbora Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 29.11.2019 16:12:17
18. Krutinová Nikol Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 09:18:18
19. Trtílková Lucie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 13:03:15
20. Kadečková Sabina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 16:04:42
21. Jachimová Veronika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 19:53:37
22. Buzášová Eliška Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 00:24:30
23. Rajmicová Lucie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 18:55:08
24. Schwubová Oldřiška Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 05.12.2019 00:07:51
25. Velková Adéla Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 05.12.2019 09:02:36
 
VŠCHT Praha