Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :16.01.2020 - Čtvrtek
Hodina :09:00
Konec :16.01.2020
Přihlašování od :18.11.2019 18:00
Odhlásit do :15.01.2020 10:00
Zápis do :15.01.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BIII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Kotrba Pavel prof. Ing. Ph.D.
Kapacita :40
Počet přihlášených :22
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B320003 Biologie I 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Vašíčková Aneta Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 26.11.2019 23:02:09
2. Neykulova Anastasia Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 30.11.2019 16:43:37
3. Tobiška Vít Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.12.2019 12:08:17
4. Semotánová Kamila Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.12.2019 13:52:09
5. Tomiška František Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 09.12.2019 19:25:57
6. Kadlecová Monika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 13:10:39
7. Freyová Michaela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 22.12.2019 12:40:50
8. Kočková Pavla Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 24.12.2019 16:09:02
9. Vavřinec Jiří Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 27.12.2019 22:46:29
10. Kučerová Kateřina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 30.12.2019 11:25:19
11. Hádek Jiří Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 30.12.2019 12:40:24
12. Mansfeldová Klára Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.01.2020 12:58:04
13. Čech Dominik Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.01.2020 12:58:05
14. Havelková Veronika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.01.2020 13:01:52
15. Gombitová Adéla Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.01.2020 14:54:36
16. Kletečka David Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 09:10:37
17. Fomichenko Khristin Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 15:15:36
18. Bašusová Anna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 23:28:43
19. Rubáš Ondřej Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 11.01.2020 20:19:08
20. Jachimová Veronika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 12.01.2020 15:03:30
21. Mumbaeva Aliia Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 02:31:27
22. Vávra Daniel Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 19:03:13
 
VŠCHT Praha