Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 182)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :08.01.2020 - Středa
Hodina :11:00
Konec :08.01.2020
Přihlašování od :18.11.2019 18:00
Odhlásit do :07.01.2020 10:00
Zápis do :07.01.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BI : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Marková Michaela Ing. Ph.D.
Kapacita :50
Počet přihlášených :27
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B320003 Biologie I 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Šebestíková Anna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.11.2019 18:05:38
2. Pšenáková Monika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.11.2019 20:22:30
3. Vargová Monika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.11.2019 20:36:47
4. Kubena Ondřej Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 21.11.2019 13:04:21
5. Halbrštát Jakub Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 24.11.2019 11:50:18
6. Bjalončíková Katarína Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 24.11.2019 12:31:35
7. Hrubcová Eliška Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 26.11.2019 10:58:49
8. Semecký Jakub Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 27.11.2019 17:57:10
9. Mrázková Karolína Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 27.11.2019 20:02:19
10. Šimánková Anna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 28.11.2019 08:08:50
11. Kos Jiří Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 28.11.2019 14:06:15
12. Nedošínská Monika Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 28.11.2019 14:06:25
13. Hujerová Lucie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 01.12.2019 18:26:12
14. Sytařová Lucie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 01.12.2019 20:24:14
15. Fomichenko Khristin Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 10:00:13
16. Šebestová Natálie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 11:54:28
17. Slováková Alena Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 17:48:49
18. Veselá Kateřina Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 22:36:27
19. Sokolová Markéta Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 09:02:12
20. Uhlíř Matěj Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 04.12.2019 10:12:44
21. Králová Štěpánka Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 04.12.2019 18:15:18
22. Soukupová Pavlína Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.12.2019 10:59:07
23. Koscová Ľudmila Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 07.12.2019 10:01:04
24. Pavlíčková Tereza Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 09.12.2019 22:17:54
25. Salidjanova Imonna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 10.12.2019 11:25:00
26. Vydrová Magdaléna Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 10.12.2019 13:02:46
27. Kletečka David Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 10.12.2019 14:47:45
 
VŠCHT Praha