Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 182)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :14.01.2020 - Úterý
Hodina :11:00
Konec :14.01.2020
Odhlásit do :13.01.2020 10:00
Zápis do :13.01.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Ruml Tomáš prof. Ing. CSc.
Kapacita :60
Počet přihlášených :60
Přestávka :12:00 (45 min)
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
AM320017 Genetic Engineering 2019/2020 zimní Zk
M320017 Genové inženýrství 2019/2020 zimní Zk
N320051 Genové inženýrství 2019/2020 zimní Zk
N320081 Molekulová genetika a analýza DNA 2019/2020 zimní Zk
S320007 Genetic Engineering 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Adamcová Denisa Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 17:26:36
2. Chaloupková Lucie Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 17:26:45
3. Dulíčková Nikola Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 17:27:27
4. Svobodová Alžběta Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 17:28:41
5. Mastníková Karolína Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 17:30:24
6. Litvanová Kateřina Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 17:49:14
7. Peroutka Václav Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:08:53
8. Horna Patrik Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:10:44
9. Bakaľár Radovan Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:10:44
10. Zmuda Martin Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:14:45
11. Turnovská Tereza Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:17:23
12. Kočárková Veronika Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:20:02
13. Bellová Simona Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:28:06
14. Švéda Jakub Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:34:08
15. Hubatková Kristýna Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:35:13
16. Čermáková Hana Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:36:08
17. Suchopárová Eliška Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 18:41:54
18. Kroupová Eliška Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 19:04:42
19. Vaculová Petra Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 19:06:01
20. Medová Karolína Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 20:12:25
21. Šilhavá Kristýna Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 20:44:44
22. Zvonařová Karolína Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 20:59:19
23. Miškovská Anna Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 21:04:06
24. Menšíková Eva Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 21:06:31
25. Bartoňová Lea Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 21:12:13
26. Rollová Michaela Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 21:19:11
27. Šíp Marek Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 21:43:41
28. Kyselý Ondřej Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 21:45:48
29. Matura Lukáš Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 21:51:39
30. Jung Rudolf Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 22:04:06
31. Danda Matěj Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 22:04:11
32. Egermajerová Dominika Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 22:21:47
33. Čamrová Kateřina Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 22:29:42
34. Hrdá Lucie Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 06:09:51
35. Heřmanová Kateřina Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 07:21:24
36. Hradiská Helena Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 07:51:11
37. Hašplová Markéta Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 07:51:30
38. Chaloupecká Anna Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 07:53:38
39. Liščáková Veronika Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 07:58:14
40. Fil Valeriia Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 08:16:23
41. Jakubová Lýdie Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 08:35:14
42. Zapletalová Barbora Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 09:30:03
43. Gallas Jakub Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 09:52:12
44. Jeřábková Martina Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 09:54:37
45. Skalníková Barbora Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 10:35:48
46. Kulišová Markéta Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 11:09:20
47. Šivel Martin Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 11:20:14
48. Maršík Dominik Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 11:21:33
49. Vaňous Jan Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 11:27:12
50. Evertz Marisa Genetic Engineering (S320007) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 11:39:58
51. Khodyrieva Oleksandra Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 11:52:42
52. Řápková Alena Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 11:53:26
53. Soukupová Barbora Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 12:25:32
54. Taušová Tereza Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 18:32:01
55. Kuglerová Kateřina Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 26.11.2019 12:28:01
56. Marková Dominika Molekulová genetika a analýza DNA (N320081) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 14:42:01
57. Alexová Eliška Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 07:38:02
58. Zemanová Klára Bc. Genové inženýrství (N320051) 2019/2020 zimní zkouška 10.12.2019 09:14:02
59. Sůvová Marie Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 10.12.2019 17:50:02
60. Košinová Anna Bc. Genové inženýrství (M320017) 2019/2020 zimní zkouška 11.12.2019 14:46:02
 
VŠCHT Praha