Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 184)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav anorganické chemie (101)
Datum :27.04.2020 - Pondělí
Hodina :08:00
Konec :27.04.2020
Přihlašování od :21.02.2020 10:00
Odhlásit do :14.04.2020 10:00
Zápis do :14.04.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LACH_A35 : Laboratoře anorganické chemie
Kapacita :26
Počet přihlášených :24
Přestávka :12:00 (60 min)
Informace :https://e-learning.vscht.cz/
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B101004 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk
N101003 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Šmidlík David Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:03
2. Maňák Jakub Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:16
3. Jeníkovská Veronika Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:04:37
4. Šebestíková Anna Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:41:21
5. Berková Kristýna Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 22.02.2020 17:14:36
6. Nováková Lucie Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:07:35
7. Vicenová Júlia Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:08:08
8. Bendová Marie Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:08:32
9. Rudišarová Martina Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:08:57
10. Střasáková Jana Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:09:25
11. Dolejšová Natálie Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:09:59
12. Floreková Jana Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:10:28
13. Daniševská Klára Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:12:13
14. Hrbáč Jan Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:12:32
15. Jindrová Julie Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:12:57
16. Antlová Petra Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:13:20
17. Haščyn Josef Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:13:43
18. Barynava Anastasiya Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:14:06
19. Hermochová Sára Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:14:34
20. Klingel Martin Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:14:59
21. Kučírková Natálie Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 25.02.2020 14:27:27
22. Vavřinec Jiří Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 03.03.2020 16:08:58
23. Rybka Adam Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 09.03.2020 10:31:19
24. Uhlíř Matěj Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 10.03.2020 11:00:39
 
VŠCHT Praha