Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 184)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav anorganické chemie (101)
Datum :28.04.2020 - Úterý
Hodina :08:00
Konec :28.04.2020
Přihlašování od :21.02.2020 10:00
Odhlásit do :14.04.2020 10:00
Zápis do :14.04.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LACH_A35 : Laboratoře anorganické chemie
Kapacita :24
Počet přihlášených :21
Přestávka :12:00 (60 min)
Informace :https://e-learning.vscht.cz/
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B101004 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk
N101003 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Dvořák Michal Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:03
2. Laštovková Tereza Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:07
3. Selicharová Hana Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:30
4. Janský Martin Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 22.02.2020 20:11:39
5. Bahramian Artur Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 23.02.2020 10:34:49
6. Frank Artur Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 23.02.2020 10:37:04
7. Fantová Barbora Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 23.02.2020 13:12:39
8. Láznička Václav Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 23.02.2020 16:49:18
9. Šemík Jakub Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 23.02.2020 23:07:18
10. Ludvíčková Eva Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:06:52
11. Korpasová Tereza Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:07:42
12. Šilbertová Aneta Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:08:04
13. Mikezová Ilona Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:08:23
14. Pánek Zdeněk Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:08:43
15. Přibyl Adam Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:09:07
16. Dombrovská Adriana Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:09:50
17. Stiborová Barbora Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:12:29
18. Bubíková Kateřina Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 03.03.2020 19:02:33
19. Karásek David Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 08.03.2020 10:21:29
20. Nguyen Viet Tomáš Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 09.03.2020 08:15:25
21. Janák Jordan Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 09.03.2020 14:00:21
 
VŠCHT Praha