Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 184)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav anorganické chemie (101)
Datum :28.04.2020 - Úterý
Hodina :08:00
Konec :28.04.2020
Přihlašování od :21.02.2020 10:00
Odhlásit do :14.04.2020 10:00
Zápis do :14.04.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LACH_A39 : Laboratoře anorganické chemie
Kapacita :25
Počet přihlášených :23
Přestávka :12:00 (60 min)
Informace :https://e-learning.vscht.cz/
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B101004 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk
N101003 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Yanturin Talgat Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:06
2. Špaček Jan Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:07
3. Vondrová Denisa Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:07
4. Vurm Marek Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:07
5. Nagy Oliver Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:08
6. Maříková Bernadeta Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:15
7. Dvořák Jindřich Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:20
8. Jechová Veronika Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:03:30
9. Salem Michael Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:03:49
10. Roudný Martin Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:52:28
11. Kupková Kamila Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 11:00:41
12. Sokolová Markéta Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 11:01:34
13. Husťák Petr Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 11:01:50
14. Wimmer Vojtěch Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 11:25:33
15. Čech Petr Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 11:32:51
16. Ziyakova Kamilya Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 11:57:36
17. Vorobev Aleksandr Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 14:51:19
18. Fleková Tereza Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 22.02.2020 12:52:36
19. Kiezler Michael Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:15:31
20. Tranová Viet Nga Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 13:16:15
21. Lubojacki Aaron Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 26.02.2020 00:37:57
22. Karasik Mykyta Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 28.02.2020 12:47:22
23. Loužecká Karolína Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 04.03.2020 21:58:13
 
VŠCHT Praha