Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 184)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav anorganické chemie (101)
Datum :29.04.2020 - Středa
Hodina :08:00
Konec :29.04.2020
Přihlašování od :21.02.2020 10:00
Odhlásit do :14.04.2020 10:00
Zápis do :14.04.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LACH_A39 : Laboratoře anorganické chemie
Kapacita :28
Počet přihlášených :20
Přestávka :12:00 (60 min)
Informace :https://e-learning.vscht.cz/
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B101004 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk
N101003 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Brázová Veronika Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:13
2. Fojtík Kryštof Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:17
3. Fojtášková Veronika Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:27
4. Hanusová Katarína Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:01:35
5. Augustin Martin Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:06:09
6. Lavryshchieva Daria Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:47:53
7. Tomancová Barbora Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 12:42:40
8. Kaňková Marie Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 14:53:28
9. Kvapil Daniel Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 22:07:27
10. Kubečková Eva Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 22.02.2020 13:29:36
11. Severin František Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 23.02.2020 14:23:20
12. Uhrich Michal Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 23.02.2020 16:02:44
13. Štróner Daniel Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 09:44:33
14. Bónová Dominika Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:19:32
15. Galkina Ekaterina Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:19:53
16. Gončarova Marina Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:20:21
17. Lobzya Margarita Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:20:42
18. Hrubá Vendulka Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 03.03.2020 14:19:01
19. Hušáková Michaela Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 03.03.2020 15:42:35
20. Toušková Tereza Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 03.03.2020 16:51:22
 
VŠCHT Praha