Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 184)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav anorganické chemie (101)
Datum :23.04.2020 - Čtvrtek
Hodina :08:00
Konec :23.04.2020
Přihlašování od :21.02.2020 10:00
Odhlásit do :14.04.2020 10:00
Zápis do :14.04.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LACH_A35 : Laboratoře anorganické chemie
Kapacita :20
Počet přihlášených :15
Přestávka :12:00 (60 min)
Informace :https://e-learning.vscht.cz/
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B101004 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk
N101003 Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Behner Albert Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:03
2. Šmejkalová Adriana Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:00:13
3. Melhem Sámer Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:01:47
4. Nedbalý Jaroslav Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:02:34
5. Hroch Adam Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 10:54:19
6. Kubešová Zuzana Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 11:00:55
7. Smorodinova Lyudmila Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 17:37:07
8. Bělková Kateřina Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:23:38
9. Macečková Adéla Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:24:03
10. Hájková Petra Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:24:29
11. Pilařová Tereza Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:24:57
12. Mahdalová Nikol Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:25:26
13. Šot Ondřej Laboratoř anorganické chemie I (N101003) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:26:04
14. Lamačová Rozálie Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 03.03.2020 14:04:13
15. Váchalová Štěpánka Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2019/2020 letní zkouška 10.03.2020 16:20:53
 
VŠCHT Praha