Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 184)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :11.05.2020 - Pondělí
Hodina :08:00
Konec :11.05.2020
Odhlásit do :10.05.2020 10:00
Zápis do :10.05.2020 10:00
Kapacita :38
Počet přihlášených :20
Poznámka :termín laboratoří 11.5.-15.5.2020
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110005 Laboratoř organické chemie I 2019/2020 letní Zk
N110002 Laboratoř organické chemie I 2019/2020 letní Zk
N110002A Laboratoř organické chemie I 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Baudyšová Michaela Laboratoř organické chemie I (N110002A) 2019/2020 letní zkouška 06.02.2020 14:38:21
2. Chmelař Dominik Laboratoř organické chemie I (N110002A) 2019/2020 letní zkouška 06.02.2020 14:47:06
3. Poplštein Jakub Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 06.02.2020 16:59:41
4. Briki Zina Laboratoř organické chemie I (N110002A) 2019/2020 letní zkouška 07.02.2020 07:16:48
5. Slaninová Kateřina Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 12.02.2020 12:28:14
6. Roubalíková Erbsová Johana Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 13.02.2020 09:23:44
7. Čobejová Olívia Laboratoř organické chemie I (N110002A) 2019/2020 letní zkouška 13.02.2020 11:19:08
8. Hrudníková Lenka Laboratoř organické chemie I (N110002A) 2019/2020 letní zkouška 16.02.2020 10:10:36
9. Kališová Dominika Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 17.02.2020 10:51:31
10. Drapáková Jana Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 17.02.2020 14:31:46
11. Konvalinková Jitka Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 18.02.2020 21:35:07
12. Pashkova Olga Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 19.02.2020 07:22:01
13. Havlík Jan Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 19.02.2020 09:59:07
14. Korchikova Liudmila Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 19.02.2020 14:42:45
15. Holá Lenka Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 20.02.2020 12:52:07
16. Šmídová Miroslava Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 21.02.2020 12:13:27
17. Novotná Pavlína Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 22.02.2020 13:42:29
18. Sedláčková Eliška Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 09:56:23
19. Valentová Adriana Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 24.02.2020 11:42:45
20. Knobloch Jiří Laboratoř organické chemie I (N110002) 2019/2020 letní zkouška 26.02.2020 12:10:43
 
VŠCHT Praha