Capacity | Course | Faculty | Type | Semester | Date | Time | Building | Room | Guarantor | Teacher | Cancel before | Registration until | Registration from | |||
detail | Z | 5/10 |
Elementary Mathematics (B413008) | FCE | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BI | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 05, 2024, 10:00 AM | ||
detail | Z | 6/10 |
Selected chapters in Mathematics (B413012) | FCE | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 04, 2024, 10:00 AM | ||
Zkoušková písemka. |
||||||||||||||||
detail | 1/10 |
Measurement and control in industrial processes (M444004) | FCE | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 11:00 | A | A335 | 446 | Kopecký Dušan doc. Ing. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 05, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 3/10 |
Computer Graphics (B445004) | FCE | exam | summer | Jun 07, 2024 - Friday | 09:30 | 446 | Bártová Darina Ing. Mgr. Ph.D. | Jun 06, 2024, 08:00 PM | Jun 06, 2024, 08:00 PM | |||||
A333, poslední PG |
||||||||||||||||
detail | 3/10 |
Graphic in Enginnering Study (M445001) | FCE | exam | summer | Jun 07, 2024 - Friday | 09:30 | 446 | Bártová Darina Ing. Mgr. Ph.D. | Jun 06, 2024, 08:00 PM | Jun 06, 2024, 08:00 PM | |||||
A333, poslední PG |
||||||||||||||||
detail | 10/15 |
Advanced Image Processing (M445010) | FCE | exam | summer | Jun 07, 2024 - Friday | 09:30 | A | A335 | 446 | Kohout Jan Ing. Ph.D. | Jun 06, 2024, 10:00 AM | Jun 06, 2024, 10:00 AM | |||
detail | Z | 18/32 |
Applied Statistics (B413003) | FCE | exam | summer | Jun 10, 2024 - Monday | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | Jun 09, 2024, 06:00 PM | Jun 09, 2024, 06:00 PM | May 17, 2024, 08:00 AM | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | 2/15 |
Discrete Mathematics (B413011) | FCE | exam | summer | Jun 10, 2024 - Monday | 11:00 | B | B24 | 446 | Jelínková Eva RNDr. Ph.D. | Jun 09, 2024, 11:00 AM | Jun 09, 2024, 11:00 AM | |||
Zápočtová písemka z DM, 3. termín |
||||||||||||||||
detail | 2/15 |
Graph Theory and Applications (P413001) | FCE | exam | both | Jun 10, 2024 - Monday | 11:00 | B | B24 | 446 | Jelínková Eva RNDr. Ph.D. | Jun 09, 2024, 11:00 AM | Jun 09, 2024, 11:00 AM | |||
Zápočtová písemka z DM, 3. termín |
||||||||||||||||
detail | Z | 4/8 |
Mathematics B (AB413002) | FCE | exam | summer | Jun 12, 2024 - Wednesday | 08:00 | A | AI | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | Jun 11, 2024, 10:00 AM | Jun 11, 2024, 10:00 AM | ||
Final exam Math B |
||||||||||||||||
detail | Z | 88/200 |
Mathematics B (B413002) | FCE | exam | summer | Jun 12, 2024 - Wednesday | 08:00 | 446 | Jun 11, 2024, 10:00 AM | Jun 11, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 07:00 AM | ||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/8 |
Mathematics A (AB413001) | FCE | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | ||
Final exam Math A |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/10 |
Numerical Methods (AB413004) | FCE | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BII | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | ||
Final Exam NM - only written part |
||||||||||||||||
detail | Z | 6/24 |
Mathematics A (B413001) | FCE | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BII | 446 | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 07:00 AM | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 18/20 |
Mathematics A (B413001) | FCE | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BI | 446 | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 07:00 AM | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 3/10 |
Elementary Mathematics (B413008) | FCE | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BI | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | ||
detail | Z | 1/10 |
Selected chapters in Mathematics (B413012) | FCE | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | ||
Zkoušková písemka. |
||||||||||||||||
detail | 1/20 |
Artificial Intelligence in Chemistry (B445010) | FCE | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/20 |
Artificial Intelligence in Chemistry (B445010) | FCE | credit/colloquium | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/20 |
Neural Networks (M445004) | FCE | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | |||
detail | Z | 23/32 |
Applied Statistics (B413003) | FCE | exam | summer | Jun 17, 2024 - Monday | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | Jun 16, 2024, 06:00 PM | Jun 16, 2024, 06:00 PM | May 17, 2024, 08:00 AM | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/8 |
Mathematics B (AB413002) | FCE | exam | summer | Jun 19, 2024 - Wednesday | 08:00 | A | AI | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | Jun 18, 2024, 10:00 AM | Jun 18, 2024, 10:00 AM | ||
Final exam Math B |
||||||||||||||||
detail | Z | 55/200 |
Mathematics B (B413002) | FCE | exam | summer | Jun 19, 2024 - Wednesday | 08:00 | 446 | Jun 18, 2024, 10:00 AM | Jun 18, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 07:00 AM | ||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/10 |
Numerical Methods (AB413004) | FCE | exam | summer | Jun 20, 2024 - Thursday | 08:00 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | ||||
Zkoušková písemka z NM |
||||||||||||||||
detail | Z | 6/24 |
Mathematics A (B413001) | FCE | exam | summer | Jun 20, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BII | 446 | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | |||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 19/20 |
Mathematics A (B413001) | FCE | exam | summer | Jun 20, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BI | 446 | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | |||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/10 |
Numerical Methods (B413004) | FCE | exam | summer | Jun 20, 2024 - Thursday | 08:00 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | ||||
Zkoušková písemka z NM |
||||||||||||||||
detail | Z | 4/10 |
Selected chapters in Mathematics (B413012) | FCE | exam | summer | Jun 20, 2024 - Thursday | 08:00 | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | ||||
Zkoušková písemka, posluchárna bude upřesněna nejpozději ve středu 19.6. |
||||||||||||||||
detail | 2/10 |
Cybernetics I (B445019) | FCE | exam | summer | Jun 20, 2024 - Thursday | 08:30 | A | A330 | 446 | Mareš Jan doc. Ing. Ph.D. | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/20 |
Artificial Intelligence in Chemistry (B445010) | FCE | exam | summer | Jun 20, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/20 |
Artificial Intelligence in Chemistry (B445010) | FCE | credit/colloquium | summer | Jun 20, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/20 |
Neural Networks (M445004) | FCE | exam | summer | Jun 20, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/20 |
Applied Artificial Intelligence (M445014) | FCE | exam | winter | Jun 20, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 19, 2024, 10:00 AM | Jun 19, 2024, 10:00 AM | |||
detail | Z | 18/32 |
Applied Statistics (B413003) | FCE | exam | summer | Jun 24, 2024 - Monday | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | Jun 23, 2024, 06:00 PM | Jun 23, 2024, 06:00 PM | May 17, 2024, 08:00 AM | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | Z | 19/200 |
Mathematics B (B413002) | FCE | exam | summer | Jun 26, 2024 - Wednesday | 08:00 | 446 | Jun 25, 2024, 10:00 AM | Jun 25, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 07:00 AM | ||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | Z | 6/24 |
Mathematics A (B413001) | FCE | exam | summer | Jun 27, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BI | 446 | Jun 26, 2024, 10:00 AM | Jun 26, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 07:00 AM | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/10 |
Elementary Mathematics (B413008) | FCE | exam | summer | Jun 27, 2024 - Thursday | 08:00 | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | Jun 26, 2024, 10:00 AM | Jun 26, 2024, 10:00 AM | ||||
detail | 1/20 |
Artificial Intelligence in Chemistry (B445010) | FCE | credit/colloquium | summer | Jun 27, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 26, 2024, 10:00 AM | Jun 26, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/20 |
Artificial Intelligence in Chemistry (B445010) | FCE | exam | summer | Jun 27, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 26, 2024, 10:00 AM | Jun 26, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/20 |
Neural Networks (M445004) | FCE | exam | summer | Jun 27, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 26, 2024, 10:00 AM | Jun 26, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/20 |
Distributed Data Processing (M445015) | FCE | exam | winter | Jun 27, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | Jun 26, 2024, 10:00 AM | Jun 26, 2024, 10:00 AM | |||
detail | Z | 5/24 |
Applied Statistics (B413003) | FCE | exam | summer | Aug 26, 2024 - Monday | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | Aug 25, 2024, 06:00 PM | Aug 25, 2024, 06:00 PM | May 17, 2024, 08:00 AM | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/8 |
Mathematics B (AB413002) | FCE | exam | summer | Aug 28, 2024 - Wednesday | 08:00 | A | AI | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | Aug 27, 2024, 10:00 AM | Aug 27, 2024, 10:00 AM | ||
Final exam Math B |
||||||||||||||||
detail | Z | 3/200 |
Mathematics B (B413002) | FCE | exam | summer | Aug 28, 2024 - Wednesday | 08:00 | 446 | Aug 27, 2024, 10:00 AM | Aug 27, 2024, 10:00 AM | |||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | Z | 3/24 |
Mathematics A (B413001) | FCE | exam | summer | Aug 29, 2024 - Thursday | 08:00 | B | BI | 446 | Aug 28, 2024, 10:00 AM | Aug 28, 2024, 10:00 AM | |||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/10 |
Elementary Mathematics (B413008) | FCE | exam | summer | Aug 29, 2024 - Thursday | 08:00 | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | Aug 28, 2024, 10:00 AM | Aug 28, 2024, 10:00 AM |