Capacity | Course | Faculty | Type | Semester | Date | Time | Building | Room | Guarantor | Teacher | Cancel before | Registration until | Registration from | |||
detail | Z | 4/4 |
Anaerobic Digestion Processes for Wastewater Treatment (M217018) | FET | exam | summer | May 29, 2024 - Wednesday | 10:00 | 217 | Zábranská Jana prof. Ing. CSc. | May 28, 2024, 10:00 AM | May 28, 2024, 10:00 AM | ||||
Místnost B22i, přízemí budovy B |
||||||||||||||||
detail | 3/4 |
Analysis of Alternative Fuels (AM215011) | FET | exam | summer | May 29, 2024 - Wednesday | 11:00 | A | A173 | 228 | Staš Martin Ing. Ph.D. | May 28, 2024, 10:00 AM | May 28, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 4/5 |
Hydrochemistry (B217003) | FET | exam | summer | May 29, 2024 - Wednesday | 15:00 | B | BS1 | 217 | Sýkora Vladimír doc. Ing. CSc. | May 28, 2024, 10:00 AM | May 28, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 5/10 |
Climate Change (AB216007) | FET | exam | summer | May 30, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | May 29, 2024, 10:00 AM | May 29, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 11/50 |
Waste Treatment Technology (AM240004) | FET | exam | summer | May 30, 2024 - Thursday | 09:00 | B | BIII | 240 | Šír Marek Ing. Ph.D. | May 30, 2024, 09:00 AM | May 30, 2024, 09:00 AM | |||
detail | 5/10 |
Climate Change (B216007) | FET | exam | summer | May 30, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | May 29, 2024, 10:00 AM | May 29, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 0/6 |
Toxicology and Ecotoxicology I (B240001) | FET | exam | summer | May 30, 2024 - Thursday | 09:00 | B | BIII | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | May 29, 2024, 10:00 AM | May 29, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 3/3 |
Fuels Analysis (B215003) | FET | exam | summer | May 30, 2024 - Thursday | 10:00 | 228 | Kroufek Jiří Ing. Ph.D. | May 29, 2024, 10:00 AM | May 29, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 12:00 AM | ||||
Ústní zkouška v místnosti A154. |
||||||||||||||||
detail | 1/4 |
Carbon dioxide capture, storage and utilization (B216008) | FET | exam | summer | May 31, 2024 - Friday | 09:00 | A | A172 | 228 | Ciahotný Karel doc. Ing. CSc. | May 30, 2024, 10:00 AM | May 30, 2024, 10:00 AM | May 08, 2024, 12:00 AM | ||
Nejdříve se píše zkouškový test v délce 60 minut. Po jeho opravení (cca 15 minut/test) proběhne hned ústní zkouška, při které si student vytáhne dvě otázky. |
||||||||||||||||
detail | 6/12 |
Sustainability management (M241003) | FET | exam | summer | May 31, 2024 - Friday | 10:00 | J | 3A | 241 | Trecáková Tatiana Ing. et Ing. Ph.D. | May 30, 2024, 10:00 AM | May 30, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 1/10 |
Water Resources Protection (B217007) | FET | exam | summer | Jun 03, 2024 - Monday | 08:30 | B | B06 | 217 | Šmejkalová Pavla Dr. Ing. | Jun 02, 2024, 10:00 PM | Jun 02, 2024, 10:00 PM | May 20, 2024, 12:00 AM | ||
OVZ - zkoušková písemka |
||||||||||||||||
detail | 5/10 |
Distribution Networks and Sewerage (M217002) | FET | exam | summer | Jun 03, 2024 - Monday | 08:30 | B | B06 | 217 | Šmejkalová Pavla Dr. Ing. | Jun 02, 2024, 10:00 PM | Jun 02, 2024, 10:00 PM | May 18, 2024, 12:00 AM | ||
DSS - zkouškový test |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/6 |
Wastewater Treatment Technology (M217025) | FET | exam | summer | Jun 03, 2024 - Monday | 09:00 | B | B07 | 217 | Růžičková Iveta Ing. Ph.D. | Jun 02, 2024, 10:00 AM | Jun 02, 2024, 10:00 AM | ||
detail | Z | 0/12 |
Atmosphere Protection Technology (M216004) | FET | exam | summer | Jun 03, 2024 - Monday | 10:00 | A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | Jun 02, 2024, 10:00 AM | Jun 02, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 12:00 AM | |
Ústní zkouška Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | 1/5 |
Chemicals from petroleum (B215002) | FET | exam | summer | Jun 04, 2024 - Tuesday | 10:00 | A | A156A | 228 | Matějovský Lukáš Ing. Ph.D. | Jun 03, 2024, 08:00 PM | Jun 03, 2024, 08:00 PM | |||
Zk. CHVR |
||||||||||||||||
detail | 3/6 |
Fuels Analysis (B215003) | FET | exam | summer | Jun 04, 2024 - Tuesday | 10:00 | 228 | Kroufek Jiří Ing. Ph.D. | Jun 03, 2024, 10:00 AM | Jun 03, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 12:00 AM | ||||
Ústní zkouška v místnosti A154. |
||||||||||||||||
detail | 2/12 |
Atmosphere Protection Technology (M216004) | FET | credit/colloquium | summer | Jun 04, 2024 - Tuesday | 10:00 | A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | Jun 03, 2024, 10:00 AM | Jun 03, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 12:00 AM | ||
Písemný zápočet Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | 10/11 |
Wastewater Treatment Technology (M217025) | FET | credit/colloquium | summer | Jun 04, 2024 - Tuesday | 10:00 | B | B26 | 217 | Růžičková Iveta Ing. Ph.D. | Jun 03, 2024, 10:00 AM | Jun 03, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 0/2 |
Principles of Sustainable Energetics (B218007) | FET | exam | summer | Jun 04, 2024 - Tuesday | 15:00 | B | B166A | 218 | Pohořelý Michael doc. Ing. Ph.D. | Jun 03, 2024, 10:00 AM | Jun 03, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 0/2 |
Energy sources and conversion (B218001) | FET | exam | summer | Jun 05, 2024 - Wednesday | 13:00 | B | B166A | 218 | Mištová Eva Ing. Ph.D. | Jun 04, 2024, 10:00 AM | Jun 04, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 2/10 |
Climate Change (AB216007) | FET | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 05, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 15/15 |
Toxicology and Ecotoxicology II (AB240002) | FET | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | Jun 05, 2024, 12:00 PM | Jun 05, 2024, 12:00 PM | Apr 29, 2024, 12:00 AM | ||
60 min test, ústní zk poté - kvůli souběhu Ing. obhajob se může ústní zkoušení protáhnout do pozdějších hodin. /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 1/50 |
Waste Treatment Technology (AM240004) | FET | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 09:00 | B | BIII | 240 | Šír Marek Ing. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 05, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 2/10 |
Climate Change (B216007) | FET | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 05, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 15/15 |
Toxicology and Ecotoxicology II (B240002) | FET | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | Jun 05, 2024, 12:00 PM | Jun 05, 2024, 12:00 PM | Apr 29, 2024, 12:00 AM | ||
60 min test, ústní zk poté - kvůli souběhu Ing. obhajob se může ústní zkoušení protáhnout do pozdějších hodin. /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 1/5 |
Coal and Gas Processing and Utilization (B216001) | FET | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 10:00 | 228 | Vagenknechtová Alice Ing. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 05, 2024, 10:00 AM | May 22, 2024, 12:00 AM | ||||
Písemná část zkoušky od 10h v A174, ústní část zkoušky od 12h také v A174. |
||||||||||||||||
detail | 1/15 |
Contaminated Soil Treatment (AM240002) | FET | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 11:00 | A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Apr 23, 2024, 12:00 PM | ||
detail | 1/15 |
Toxicology and Ecotoxicology I (B240001) | FET | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 11:00 | A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Apr 23, 2024, 12:00 PM | ||
detail | 1/15 |
Environmental Toxicology (M240011) | FET | exam | summer | Jun 06, 2024 - Thursday | 11:00 | A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Jun 05, 2024, 10:00 AM | Apr 23, 2024, 12:00 PM | ||
detail | 0/5 |
Chemicals from petroleum (B215002) | FET | exam | summer | Jun 11, 2024 - Tuesday | 10:00 | A | A156A | 228 | Matějovský Lukáš Ing. Ph.D. | Jun 10, 2024, 08:00 PM | Jun 10, 2024, 08:00 PM | |||
Zk. CHVR |
||||||||||||||||
detail | 3/6 |
Fuels Analysis (B215003) | FET | exam | summer | Jun 11, 2024 - Tuesday | 10:00 | 228 | Kroufek Jiří Ing. Ph.D. | Jun 10, 2024, 10:00 AM | Jun 10, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 12:00 AM | ||||
Ústní zkouška v místnosti A154. |
||||||||||||||||
detail | 11/12 |
Atmosphere Protection Technology (M216004) | FET | credit/colloquium | summer | Jun 11, 2024 - Tuesday | 10:00 | A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | Jun 10, 2024, 10:00 AM | Jun 10, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 12:00 AM | ||
Písemný zápočet Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | 2/15 |
Contaminated Soil Treatment (AM240002) | FET | exam | summer | Jun 11, 2024 - Tuesday | 11:00 | A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | Jun 10, 2024, 10:00 AM | Jun 10, 2024, 10:00 AM | Apr 23, 2024, 12:00 PM | ||
detail | 2/15 |
Toxicology and Ecotoxicology I (B240001) | FET | exam | summer | Jun 11, 2024 - Tuesday | 11:00 | A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | Jun 10, 2024, 10:00 AM | Jun 10, 2024, 10:00 AM | Apr 23, 2024, 12:00 PM | ||
detail | 2/15 |
Environmental Toxicology (M240011) | FET | exam | summer | Jun 11, 2024 - Tuesday | 11:00 | A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | Jun 10, 2024, 10:00 AM | Jun 10, 2024, 10:00 AM | Apr 23, 2024, 12:00 PM | ||
detail | 4/12 |
Atmosphere Protection Technology (M216004) | FET | exam | summer | Jun 12, 2024 - Wednesday | 10:00 | A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | Jun 11, 2024, 10:00 AM | Jun 11, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 12:00 AM | ||
Ústní zkouška Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | Z | 4/4 |
Anaerobic Digestion Processes for Wastewater Treatment (M217018) | FET | exam | summer | Jun 12, 2024 - Wednesday | 10:00 | 217 | Zábranská Jana prof. Ing. CSc. | Jun 11, 2024, 10:00 AM | Jun 11, 2024, 10:00 AM | ||||
místnost B22i |
||||||||||||||||
detail | 4/12 |
Sustainability management (M241003) | FET | exam | summer | Jun 12, 2024 - Wednesday | 10:00 | J | 3A | 241 | Trecáková Tatiana Ing. et Ing. Ph.D. | Jun 11, 2024, 10:00 AM | Jun 11, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 0/4 |
Analysis of Alternative Fuels (AM215011) | FET | exam | summer | Jun 12, 2024 - Wednesday | 11:00 | A | A173 | 228 | Staš Martin Ing. Ph.D. | Jun 11, 2024, 10:00 AM | Jun 11, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 2/10 |
Climate Change (AB216007) | FET | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 15/20 |
Toxicology and Ecotoxicology II (AB240002) | FET | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | Jun 12, 2024, 12:00 PM | Jun 12, 2024, 12:00 PM | Apr 29, 2024, 12:00 AM | ||
60 min test, ústní zk poté /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 0/50 |
Waste Treatment Technology (AM240004) | FET | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 09:00 | B | BIII | 240 | Šír Marek Ing. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 2/10 |
Climate Change (B216007) | FET | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 0/6 |
Toxicology and Ecotoxicology I (B240001) | FET | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 09:00 | B | BIII | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | Jun 12, 2024, 10:00 AM | Jun 12, 2024, 10:00 AM | |||
detail | 15/20 |
Toxicology and Ecotoxicology II (B240002) | FET | exam | summer | Jun 13, 2024 - Thursday | 09:00 | A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | Jun 12, 2024, 12:00 PM | Jun 12, 2024, 12:00 PM | Apr 29, 2024, 12:00 AM | ||
60 min test, ústní zk poté /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 4/6 |
Sampling in Environmental Analysis (M240003) | FET | exam | summer | Jun 17, 2024 - Monday | 09:00 | A | A173 | 240 | Kohout Petr RNDr. | Jun 14, 2024, 10:00 AM | Jun 14, 2024, 10:00 AM | Apr 25, 2024, 10:30 AM | ||
Zkouška probíhá po dvojicích, pro dvojici je vyhrazen čas cca 1 hodina. Zkoušky se mohou účastnit studenti se schválenou případovou studií. Vytištěnou studii si studenti přinesou s sebou. |
||||||||||||||||
detail | 6/20 |
Toxicology and Ecotoxicology II (AB240002) | FET | exam | summer | Jun 18, 2024 - Tuesday | 09:00 | A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | Jun 17, 2024, 12:00 PM | Jun 17, 2024, 12:00 PM | Apr 29, 2024, 12:00 AM | ||
60 min test, ústní zk poté /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 6/20 |
Toxicology and Ecotoxicology II (B240002) | FET | exam | summer | Jun 18, 2024 - Tuesday | 09:00 | A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | Jun 17, 2024, 12:00 PM | Jun 17, 2024, 12:00 PM | Apr 29, 2024, 12:00 AM | ||
60 min test, ústní zk poté /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 0/5 |
Chemicals from petroleum (B215002) | FET | exam | summer | Jun 18, 2024 - Tuesday | 10:00 | A | A156A | 228 | Matějovský Lukáš Ing. Ph.D. | Jun 17, 2024, 08:00 PM | Jun 17, 2024, 08:00 PM | |||
Zk. CHVR |
||||||||||||||||
detail | 1/6 |
Fuels Analysis (B215003) | FET | exam | summer | Jun 18, 2024 - Tuesday | 10:00 | 228 | Kroufek Jiří Ing. Ph.D. | Jun 17, 2024, 10:00 AM | Jun 17, 2024, 10:00 AM | May 15, 2024, 12:00 AM | ||||
Ústní zkouška v místnosti A154. |