![]() | V pondělí 28. 4. 2025 od 17 hodin budou nedostupné některé informační systémy školy z důvodu servisních prací. Jedná se hlavně o Studijní informační systém (SIS), Finanční IS (iFIS/webFIS), MIS/OBD/Verso, Kopla a navázané agendy. Předpokládá se, že v úterý ráno by již vše mělo být opět v provozu. Práce s elektronickou poštou či sdílené disky tímto nijak dotčeny nebudou. Výpočetní centrum |
Laboratoř fyzikální chemie II - Z403012
|
|
Termíny zkoušek Rozvrh
|
||
Šobr Josef, Návody pro laboratorní cvičení z fyzikální chemie, VŠCHT Praha, 2001. Poslední úprava: SMIDOVAL (21.02.2007)
|
|
||
1. Parciální molární objemy ve dvousložkovém systému. 2. Měření elektromotorických napětí (stanovení aktivitního koeficientu). 3. Vodivost elektrolytů. 4. Kinetika chemických reakcí II.řádu. 5. Určení aktivační energie reakcí I. a II. řádu. Poslední úprava: SMIDOVAL (21.02.2007)
|