Kapacita | Předmět | Fakulta | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 0/1 |
Teorie řízení (M445003) | FCHI | zkouška | zimní | 22.05.2024 - Středa | 09:00 | 446 | Vrba Jan Ing. Ph.D. | 21.05.2024 10:00 | 22.05.2024 08:00 | |||||
detail | 0/10 |
Počítačová grafika (B445004) | FCHI | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 09:30 | 446 | Bártová Darina Ing. Mgr. Ph.D. | 21.05.2024 20:00 | 21.05.2024 20:00 | |||||
Dozkoušení PG, ještě vypíšeme něco v červnu a šlus. |
||||||||||||||||
detail | 0/10 |
Grafika v inženýrství (M445001) | FCHI | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 09:30 | 446 | Bártová Darina Ing. Mgr. Ph.D. | 21.05.2024 20:00 | 21.05.2024 20:00 | |||||
Dozkoušení PG, ještě vypíšeme něco v červnu a šlus. |
||||||||||||||||
detail | 3/5 |
Computer Algebra System Maple (AB413005) | FCHI | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 10:15 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | |||||
Maple test - Místnost C313 (Budova C, 3.patro) Room C313 (Building C, 3rd floor) |
||||||||||||||||
detail | 3/5 |
Počítačový algebraický systém Maple (B413005) | FCHI | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 10:15 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | |||||
Maple test - Místnost C313 (Budova C, 3.patro) Room C313 (Building C, 3rd floor) |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/8 |
Mathematics A (AB413001) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | ||
Final exam Math A |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/10 |
Numerical Methods (AB413004) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | ||||
Zkoušková písemka z NM |
||||||||||||||||
detail | Z | 11/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | |||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 22/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BI | 446 | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/10 |
Numerické metody (B413004) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | ||||
Zkoušková písemka z NM |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/10 |
Základy matematiky (B413008) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | ||
detail | 2/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | |||
detail | 2/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | |||
detail | 2/20 |
Neuronové sítě (M445004) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | |||
detail | 3/10 |
Měření a řízení v průmyslových procesech (M444004) | FCHI | zkouška | letní | 24.05.2024 - Pátek | 08:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Kopecký Dušan doc. Ing. Ph.D. | 23.05.2024 10:00 | 23.05.2024 10:00 | 13.05.2024 00:00 | ||
detail | 1/2 |
Computer Algebra System Maple (AB413005) | FCHI | zkouška | letní | 24.05.2024 - Pátek | 09:00 | VŠCHT budova B | BS9 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 23.05.2024 10:00 | 23.05.2024 10:00 | |||
Maple final test |
||||||||||||||||
detail | 3/14 |
Diskrétní matematika (B413011) | FCHI | zkouška | letní | 24.05.2024 - Pátek | 13:00 | VŠCHT budova C | C11 | 446 | Szala Leszek Marcin RNDr. Ph.D. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | |||
Zápočtová písemka z diskrétní matematiky - první termín | ||||||||||||||||
detail | Z | 18/32 |
Aplikovaná statistika (B413003) | FCHI | zkouška | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | 26.05.2024 18:00 | 26.05.2024 18:00 | 17.05.2024 08:00 | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | 8/10 |
Mathematics A (AB413001) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 10:45 | VŠCHT budova A | AII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | |||
Summary credit test from Math B/Math A. Check the details. |
||||||||||||||||
detail | 8/10 |
Mathematics B (AB413002) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 10:45 | VŠCHT budova A | AII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | |||
Summary credit test from Math B/Math A. Check the details. |
||||||||||||||||
detail | 21/25 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 10:45 | VŠCHT budova A | AII | 446 | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | ||||
Souhrnný test z MA. Prostuduj detail. |
||||||||||||||||
detail | 22/50 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 10:45 | VŠCHT budova A | AII | 446 | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | ||||
Souhrnný test z MB. Prostuduj detail. |
||||||||||||||||
detail | 50/50 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 11:00 | VŠCHT budova A | AI | 446 | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | ||||
Souhrnný test z MB. Prostuduj detail. |
||||||||||||||||
detail | 2/10 |
Kybernetika I (B445019) | FCHI | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 14:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Mareš Jan prof. Ing. Ph.D. | 27.05.2024 10:00 | 27.05.2024 10:00 | |||
detail | Z | 5/8 |
Mathematics B (AB413002) | FCHI | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 08:00 | VŠCHT budova A | AI | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | ||
Final exam Math B |
||||||||||||||||
detail | Z | 84/200 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 08:00 | 446 | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | 4/5 |
Computer Algebra System Maple (AB413005) | FCHI | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 10:15 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | |||||
Maple test - Místnost C313 (Budova C, 3.patro) / Room C313 (Building C, 3rd floor) |
||||||||||||||||
detail | 4/5 |
Počítačový algebraický systém Maple (B413005) | FCHI | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 10:15 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | |||||
Maple test - Místnost C313 (Budova C, 3.patro) / Room C313 (Building C, 3rd floor) |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/8 |
Mathematics A (AB413001) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | ||
Final exam Math A |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/10 |
Numerical Methods (AB413004) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | ||
Zkoušková písemka z NM |
||||||||||||||||
detail | Z | 7/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 18/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BI | 446 | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/10 |
Numerické metody (B413004) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | ||
Zkoušková písemka z NM |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/10 |
Základy matematiky (B413008) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | ||
detail | Z | 1/10 |
Numerické metody pro inženýry (P413003) | FCHI | zkouška | oba | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | ||
Zkoušková písemka z NM |
||||||||||||||||
detail | 0/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
detail | 0/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
detail | 0/20 |
Neuronové sítě (M445004) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
detail | 1/10 |
Měření a řízení v průmyslových procesech (M444004) | FCHI | zkouška | letní | 31.05.2024 - Pátek | 08:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Kopecký Dušan doc. Ing. Ph.D. | 30.05.2024 10:00 | 30.05.2024 10:00 | 13.05.2024 00:00 | ||
detail | 1/1 |
Objektově orientované programování (B445005) | FCHI | zkouška | letní | 31.05.2024 - Pátek | 08:30 | 446 | Mrazík Lukáš Ing. | 30.05.2024 00:00 | 30.05.2024 00:00 | |||||
detail | Z | 14/32 |
Aplikovaná statistika (B413003) | FCHI | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | 02.06.2024 18:00 | 02.06.2024 18:00 | 17.05.2024 08:00 | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | 2/15 |
Diskrétní matematika (B413011) | FCHI | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 10:00 | VŠCHT budova B | B24 | 446 | Jelínková Eva RNDr. Ph.D. | 02.06.2024 10:00 | 02.06.2024 10:00 | |||
Zápočtová písemka z DM, 2. termín |
||||||||||||||||
detail | 2/15 |
Teorie grafů a její aplikace (P413001) | FCHI | zkouška | oba | 03.06.2024 - Pondělí | 10:00 | VŠCHT budova B | B24 | 446 | Jelínková Eva RNDr. Ph.D. | 02.06.2024 10:00 | 02.06.2024 10:00 | |||
Zápočtová písemka z DM, 2. termín |
||||||||||||||||
detail | Z | 8/10 |
Mathematics B (AB413002) | FCHI | zkouška | letní | 05.06.2024 - Středa | 08:00 | VŠCHT budova A | AI | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 04.06.2024 10:00 | 04.06.2024 10:00 | ||
Final exam Math B |
||||||||||||||||
detail | Z | 89/200 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zkouška | letní | 05.06.2024 - Středa | 08:00 | 446 | 04.06.2024 10:00 | 04.06.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/8 |
Mathematics A (AB413001) | FCHI | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | ||
Final exam Math A |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/10 |
Numerical Methods (AB413004) | FCHI | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | ||
Zkoušková písemka z NM |
||||||||||||||||
detail | Z | 11/12 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | |||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 19/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BI | 446 | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/10 |
Numerické metody (B413004) | FCHI | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | ||
Zkoušková písemka z NM |