Kapacita | Předmět | Fakulta | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 3/4 |
Analysis of Alternative Fuels (AM215011) | FTOP | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 11:00 | VŠCHT budova A | A173 | 228 | Staš Martin Ing. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | |||
detail | 4/5 |
Hydrochemie (B217003) | FTOP | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 15:00 | VŠCHT budova B | BS1 | 217 | Sýkora Vladimír doc. Ing. CSc. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | |||
detail | 5/10 |
Climate Change (AB216007) | FTOP | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
detail | 9/50 |
Waste Treatment Technology (AM240004) | FTOP | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova B | BIII | 240 | Šír Marek Ing. Ph.D. | 30.05.2024 09:00 | 30.05.2024 09:00 | |||
detail | 5/10 |
Změna klimatu (B216007) | FTOP | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
detail | 0/6 |
Toxikologie a ekotoxikologie I (B240001) | FTOP | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova B | BIII | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
detail | 1/2 |
Zdroje a přeměny energie (B218001) | FTOP | zkouška | letní | 31.05.2024 - Pátek | 08:30 | VŠCHT budova B | B166A | 218 | Mištová Eva Ing. Ph.D. | 30.05.2024 10:00 | 30.05.2024 10:00 | |||
detail | 1/4 |
Zachycování, skladování a využití oxidu uhličitého (B216008) | FTOP | zkouška | letní | 31.05.2024 - Pátek | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Ciahotný Karel doc. Ing. CSc. | 30.05.2024 10:00 | 30.05.2024 10:00 | 08.05.2024 00:00 | ||
Nejdříve se píše zkouškový test v délce 60 minut. Po jeho opravení (cca 15 minut/test) proběhne hned ústní zkouška, při které si student vytáhne dvě otázky. |
||||||||||||||||
detail | 3/6 |
Analýza paliv (B215003) | FTOP | zkouška | letní | 31.05.2024 - Pátek | 10:00 | 228 | Kroufek Jiří Ing. Ph.D. | 30.05.2024 10:00 | 30.05.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | ||||
Ústní zkouška v místnosti A154. |
||||||||||||||||
detail | 7/12 |
Management udržitelnosti (M241003) | FTOP | zkouška | letní | 31.05.2024 - Pátek | 10:00 | Jankovcova | 3A | 241 | Trecáková Tatiana Ing. et Ing. Ph.D. | 30.05.2024 10:00 | 30.05.2024 10:00 | |||
detail | S | 6/6 |
Diplomová práce (M251051) | FTOP | zkouška | letní | Ne 02.06.2024 - 30.06.2024 | VŠCHT budova B | B166A | 218 | Pohořelý Michael doc. Ing. Ph.D. | 01.06.2024 10:00 | 01.06.2024 10:00 | |||
detail | S | 6/6 |
Státní závěrečná zkouška - ústní část (SZN201C) | FTOP | zkouška | letní | Ne 02.06.2024 - 30.06.2024 | VŠCHT budova B | B166A | 218 | Pohořelý Michael doc. Ing. Ph.D. | 01.06.2024 10:00 | 01.06.2024 10:00 | |||
detail | S | 0/6 |
Diplomová práce (M251051) | FTOP | zkouška | letní | Po 03.06.2024 - 09.06.2024 | 218 | 02.06.2024 23:00 | 02.06.2024 23:00 | ||||||
detail | S | 0/6 |
Státní závěrečná zkouška - ústní část (SZN201C) | FTOP | zkouška | letní | Po 03.06.2024 - 09.06.2024 | 218 | 02.06.2024 23:00 | 02.06.2024 23:00 | ||||||
detail | 0/5 |
Rafinérská a petrochemická zařízení (M215008) | FTOP | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 08:00 | VŠCHT budova A | A156A | 228 | Maxa Daniel Ing. Ph.D. | 02.06.2024 10:00 | 02.06.2024 10:00 | 27.05.2024 00:00 | ||
detail | 2/10 |
Ochrana vodních zdrojů (B217007) | FTOP | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 08:30 | VŠCHT budova B | B06 | 217 | Šmejkalová Pavla Dr. Ing. | 02.06.2024 22:00 | 02.06.2024 22:00 | 20.05.2024 00:00 | ||
OVZ - zkoušková písemka |
||||||||||||||||
detail | 5/10 |
Distribuční sítě a stokování (M217002) | FTOP | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 08:30 | VŠCHT budova B | B06 | 217 | Šmejkalová Pavla Dr. Ing. | 02.06.2024 22:00 | 02.06.2024 22:00 | 18.05.2024 00:00 | ||
DSS - zkouškový test |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/6 |
Technologie čištění odpadních vod (M217025) | FTOP | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 09:00 | VŠCHT budova B | B07 | 217 | Růžičková Iveta Ing. Ph.D. | 02.06.2024 10:00 | 02.06.2024 10:00 | ||
detail | Z | 1/12 |
Technologie ochrany ovzduší (M216004) | FTOP | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 10:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | 02.06.2024 10:00 | 02.06.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | |
Ústní zkouška Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | 2/10 |
Climate Change (AB216007) | FTOP | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | 03.06.2024 10:00 | 03.06.2024 10:00 | |||
detail | 0/2 |
Analysis of Alternative Fuels (AM215011) | FTOP | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Staš Martin Ing. Ph.D. | 03.06.2024 10:00 | 03.06.2024 10:00 | |||
detail | 2/10 |
Změna klimatu (B216007) | FTOP | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | 03.06.2024 10:00 | 03.06.2024 10:00 | |||
detail | 0/5 |
Chemické využití ropy (B215002) | FTOP | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova A | A156A | 228 | Matějovský Lukáš Ing. Ph.D. | 03.06.2024 20:00 | 03.06.2024 20:00 | |||
Zk. CHVR |
||||||||||||||||
detail | 3/6 |
Analýza paliv (B215003) | FTOP | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 10:00 | 228 | Kroufek Jiří Ing. Ph.D. | 03.06.2024 10:00 | 03.06.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | ||||
Ústní zkouška v místnosti A154. |
||||||||||||||||
detail | 0/3 |
Zachycování, skladování a využití oxidu uhličitého (B216008) | FTOP | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova A | A167 | 228 | Kyselová Veronika Ing. Ph.D. | 03.06.2024 08:00 | 03.06.2024 08:00 | |||
detail | 2/12 |
Technologie ochrany ovzduší (M216004) | FTOP | zápočet/kolokvium | letní | 04.06.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | 03.06.2024 10:00 | 03.06.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | ||
Písemný zápočet Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | 10/11 |
Technologie čištění odpadních vod (M217025) | FTOP | zápočet/kolokvium | letní | 04.06.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova B | B26 | 217 | Růžičková Iveta Ing. Ph.D. | 03.06.2024 10:00 | 03.06.2024 10:00 | |||
detail | 1/2 |
Principy udržitelné energetiky (B218007) | FTOP | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 15:00 | VŠCHT budova B | B166A | 218 | Pohořelý Michael doc. Ing. Ph.D. | 03.06.2024 10:00 | 03.06.2024 10:00 | |||
detail | 0/5 |
Energetická zařízení (M218005) | FTOP | zkouška | letní | 05.06.2024 - Středa | 09:00 | VŠCHT budova B | B166A | 218 | Jiříček Ivo Ing. CSc. | 04.06.2024 10:00 | 04.06.2024 10:00 | |||
Sraz před B173 |
||||||||||||||||
detail | 6/10 |
Climate Change (AB216007) | FTOP | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | |||
detail | 14/15 |
Toxicology and Ecotoxicology II (AB240002) | FTOP | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | 05.06.2024 12:00 | 05.06.2024 12:00 | 29.04.2024 00:00 | ||
60 min test, ústní zk poté - kvůli souběhu Ing. obhajob se může ústní zkoušení protáhnout do pozdějších hodin. /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 1/50 |
Waste Treatment Technology (AM240004) | FTOP | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova B | BIII | 240 | Šír Marek Ing. Ph.D. | 06.06.2024 09:00 | 06.06.2024 09:00 | |||
detail | 6/10 |
Změna klimatu (B216007) | FTOP | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | |||
detail | 14/15 |
Toxikologie a ekotoxikologie II (B240002) | FTOP | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | 05.06.2024 12:00 | 05.06.2024 12:00 | 29.04.2024 00:00 | ||
60 min test, ústní zk poté - kvůli souběhu Ing. obhajob se může ústní zkoušení protáhnout do pozdějších hodin. /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 1/5 |
Zpracování a využití uhlí a plynu (B216001) | FTOP | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 10:00 | 228 | Vagenknechtová Alice Ing. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | 22.05.2024 00:00 | ||||
Písemná část zkoušky od 10h v A174, ústní část zkoušky od 12h také v A174. |
||||||||||||||||
detail | 1/15 |
Contaminated Soil Treatment (AM240002) | FTOP | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 1/15 |
Toxikologie a ekotoxikologie I (B240001) | FTOP | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 1/15 |
Environmentální toxikologie (M240011) | FTOP | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 2/3 |
Výroba energie z biomasy (M216016) | FTOP | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 10:00 | VŠCHT budova A | A167 | 228 | Skoblia Siarhei Ing. Ph.D. | 09.06.2024 10:00 | 09.06.2024 10:00 | 13.05.2024 00:00 | ||
detail | 0/1 |
Coal and Gas Processing and Utilization (AB216001) | FTOP | zkouška | letní | 11.06.2024 - Úterý | 08:30 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Vagenknechtová Alice Ing. Ph.D. | 10.06.2024 10:00 | 10.06.2024 10:00 | 06.06.2024 00:00 | ||
Coal and Gas Processing and Utilization - written exam | ||||||||||||||||
detail | 0/5 |
Chemické využití ropy (B215002) | FTOP | zkouška | letní | 11.06.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova A | A156A | 228 | Matějovský Lukáš Ing. Ph.D. | 10.06.2024 20:00 | 10.06.2024 20:00 | |||
Zk. CHVR |
||||||||||||||||
detail | 2/6 |
Analýza paliv (B215003) | FTOP | zkouška | letní | 11.06.2024 - Úterý | 10:00 | 228 | Kroufek Jiří Ing. Ph.D. | 10.06.2024 10:00 | 10.06.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | ||||
Ústní zkouška v místnosti A154. |
||||||||||||||||
detail | 2/5 |
Zpracování a využití uhlí a plynu (B216001) | FTOP | zkouška | letní | 11.06.2024 - Úterý | 10:00 | 228 | Vagenknechtová Alice Ing. Ph.D. | 10.06.2024 10:00 | 10.06.2024 10:00 | 28.05.2024 00:00 | ||||
Písemná část zkoušky od 10h v A174, ústní část zkoušky od 12h také v A174. |
||||||||||||||||
detail | 12/12 |
Technologie ochrany ovzduší (M216004) | FTOP | zápočet/kolokvium | letní | 11.06.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova A | A173 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | 10.06.2024 10:00 | 10.06.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | ||
Písemný zápočet Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | 3/15 |
Contaminated Soil Treatment (AM240002) | FTOP | zkouška | letní | 11.06.2024 - Úterý | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 10.06.2024 10:00 | 10.06.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 3/15 |
Toxikologie a ekotoxikologie I (B240001) | FTOP | zkouška | letní | 11.06.2024 - Úterý | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 10.06.2024 10:00 | 10.06.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 3/15 |
Environmentální toxikologie (M240011) | FTOP | zkouška | letní | 11.06.2024 - Úterý | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 10.06.2024 10:00 | 10.06.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | Z | 4/6 |
Technologie čištění odpadních vod (M217025) | FTOP | zkouška | letní | 12.06.2024 - Středa | 09:00 | VŠCHT budova B | B35 | 217 | Růžičková Iveta Ing. Ph.D. | 11.06.2024 10:00 | 11.06.2024 10:00 | ||
detail | 1/5 |
Energetická zařízení (M218005) | FTOP | zkouška | letní | 12.06.2024 - Středa | 09:00 | VŠCHT budova B | B166A | 218 | Jiříček Ivo Ing. CSc. | 11.06.2024 10:00 | 11.06.2024 10:00 | |||
Sraz před B173 |
||||||||||||||||
detail | 8/12 |
Technologie ochrany ovzduší (M216004) | FTOP | zkouška | letní | 12.06.2024 - Středa | 10:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | 11.06.2024 23:59 | 11.06.2024 23:59 | 15.05.2024 00:00 | ||
Ústní zkouška Technologie ochrany ovzduší |