Kapacita | Předmět | Fakulta | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 6/10 |
Climate Change (AB216007) | FTOP | zkouška | letní | 16.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova B | B26 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | 15.05.2024 12:00 | 15.05.2024 12:00 | |||
detail | 14/50 |
Waste Treatment Technology (AM240004) | FTOP | zkouška | letní | 16.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova B | BIII | 240 | Šír Marek Ing. Ph.D. | 16.05.2024 09:00 | 16.05.2024 09:00 | |||
detail | 0/4 |
Analýza paliv (B215003) | FTOP | zkouška | letní | 16.05.2024 - Čtvrtek | 10:00 | 228 | Kroufek Jiří Ing. Ph.D. | 16.05.2024 10:00 | 16.05.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | ||||
Ústní zkouška v místnosti A154. |
||||||||||||||||
detail | 2/5 |
Zpracování a využití uhlí a plynu (B216001) | FTOP | zkouška | letní | 16.05.2024 - Čtvrtek | 10:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Vagenknechtová Alice Ing. Ph.D. | 15.05.2024 10:00 | 15.05.2024 10:00 | 09.05.2024 00:00 | ||
Písemná část zkoušky od 10h v A172, ústní část zkoušky v A174 od 12h. |
||||||||||||||||
detail | 15/15 |
Toxikologie a ekotoxikologie II (B240002) | FTOP | zkouška | letní | 17.05.2024 - Pátek | 08:00 | VŠCHT budova A | AI | 240 | Petrová Šárka Ing. Ph.D. | 16.05.2024 12:00 | 16.05.2024 12:00 | 29.04.2024 21:00 | ||
Písemka 60 min + ústní zkoušení, Zkouší Mocová + Petrová |
||||||||||||||||
detail | 4/15 |
Contaminated Soil Treatment (AM240002) | FTOP | zkouška | letní | 17.05.2024 - Pátek | 12:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 16.05.2024 10:00 | 16.05.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 4/15 |
Environmentální toxikologie (M240011) | FTOP | zkouška | letní | 17.05.2024 - Pátek | 12:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 16.05.2024 10:00 | 16.05.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 2/5 |
Technologie ropy II (M215002) | FTOP | zkouška | letní | 20.05.2024 - Pondělí | 09:00 | 228 | Šimáček Pavel doc. Ing. Ph.D. | 19.05.2024 10:00 | 19.05.2024 10:00 | |||||
místnost A173 |
||||||||||||||||
detail | 8/8 |
Biologické čištění odpadních vod (M217003) | FTOP | zápočet/kolokvium | letní | 20.05.2024 - Pondělí | 14:00 | 217 | Pečenka Martin Ing. Ph.D. | 19.05.2024 10:00 | 19.05.2024 10:00 | |||||
Knihovna Ústavu 217 |
||||||||||||||||
detail | 19/20 |
Toxicology and Ecotoxicology II (AB240002) | FTOP | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 09:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | 20.05.2024 12:00 | 20.05.2024 12:00 | 29.04.2024 00:00 | ||
60 min test, ústní zk poté /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 19/20 |
Toxikologie a ekotoxikologie II (B240002) | FTOP | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 09:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | 20.05.2024 12:00 | 20.05.2024 12:00 | 29.04.2024 00:00 | ||
60 min test, ústní zk poté /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 2/5 |
Chemické využití ropy (B215002) | FTOP | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova A | A156A | 228 | Matějovský Lukáš Ing. Ph.D. | 20.05.2024 20:00 | 20.05.2024 20:00 | |||
Zk. CHVR |
||||||||||||||||
detail | 0/12 |
Technologie ochrany ovzduší (M216004) | FTOP | zápočet/kolokvium | letní | 21.05.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | 20.05.2024 10:00 | 20.05.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | ||
Písemný zápočet Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | 11/15 |
Contaminated Soil Treatment (AM240002) | FTOP | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 20.05.2024 10:00 | 20.05.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 11/15 |
Toxikologie a ekotoxikologie I (B240001) | FTOP | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 20.05.2024 10:00 | 20.05.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 11/15 |
Environmentální toxikologie (M240011) | FTOP | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 20.05.2024 10:00 | 20.05.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 0/2 |
Zdroje a přeměny energie (B218001) | FTOP | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 13:00 | VŠCHT budova B | B166A | 218 | Mištová Eva Ing. Ph.D. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | |||
detail | 1/32 |
Ochrana vodních zdrojů (B217007) | FTOP | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 09:00 | VŠCHT budova B | B08 | 217 | Šmejkalová Pavla Dr. Ing. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | 17.04.2024 00:00 | ||
OVZ - zkoušková písemka |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/12 |
Technologie ochrany ovzduší (M216004) | FTOP | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 10:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | |
Ústní zkouška Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | 2/2 |
Analysis of Alternative Fuels (AM215011) | FTOP | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 11:00 | VŠCHT budova A | A173 | 228 | Staš Martin Ing. Ph.D. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | |||
detail | Z | 3/3 |
Biologické čištění odpadních vod (M217003) | FTOP | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 13:00 | 217 | Wanner Jiří prof. Ing. DrSc. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | ||||
B111 |
||||||||||||||||
detail | 2/10 |
Climate Change (AB216007) | FTOP | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 23:59 | |||
detail | 1/50 |
Waste Treatment Technology (AM240004) | FTOP | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova B | BIII | 240 | Šír Marek Ing. Ph.D. | 23.05.2024 09:00 | 23.05.2024 09:00 | |||
detail | 2/10 |
Změna klimatu (B216007) | FTOP | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Polívková Lenka Ing. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 23:59 | |||
detail | 4/8 |
Zachycování, skladování a využití oxidu uhličitého (B216008) | FTOP | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | 228 | Ciahotný Karel doc. Ing. CSc. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | 08.05.2024 00:00 | ||||
Termín je vypsán pro studenty z Litvínova, kde bude probíhat i zkouška. |
||||||||||||||||
detail | Z | 5/5 |
Biologické čištění odpadních vod (M217003) | FTOP | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | 217 | Wanner Jiří prof. Ing. DrSc. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | ||||
B111 |
||||||||||||||||
detail | 19/20 |
Technologie čištění odpadních vod (M217025) | FTOP | zápočet/kolokvium | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova B | B26 | 217 | Bindzar Jan Ing. Ph.D. | 01.05.2024 10:00 | 01.05.2024 10:00 | |||
zápočtový test M217025
|
||||||||||||||||
detail | 0/6 |
Analýza paliv (B215003) | FTOP | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 10:00 | 228 | Kroufek Jiří Ing. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | ||||
Ústní zkouška v místnosti A154. |
||||||||||||||||
detail | 3/5 |
Zpracování a využití uhlí a plynu (B216001) | FTOP | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 10:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Vagenknechtová Alice Ing. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | 09.05.2024 00:00 | ||
Písemná část zkoušky od 10h v A172, ústní část zkoušky od 12h také v A172. |
||||||||||||||||
detail | 3/4 |
Zachycování, skladování a využití oxidu uhličitého (B216008) | FTOP | zkouška | letní | 24.05.2024 - Pátek | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Ciahotný Karel doc. Ing. CSc. | 23.05.2024 10:00 | 23.05.2024 10:00 | 08.05.2024 00:00 | ||
Nejdříve se píše zkouškový test v délce 60 minut. Po jeho opravení (cca 15 minut/test) proběhne hned ústní zkouška, při které si student vytáhne dvě otázky. |
||||||||||||||||
detail | 0/12 |
Management udržitelnosti (M241003) | FTOP | zkouška | letní | 24.05.2024 - Pátek | 10:00 | Jankovcova | 2A | 241 | Trecáková Tatiana Ing. et Ing. Ph.D. | 23.05.2024 10:00 | 23.05.2024 10:00 | |||
detail | 0/5 |
Technologie ropy II (M215002) | FTOP | zkouška | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 09:00 | 228 | Šimáček Pavel doc. Ing. Ph.D. | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | |||||
místnost A174 |
||||||||||||||||
detail | 1/6 |
Vzorkování pro analýzu životního prostředí (M240003) | FTOP | zkouška | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 09:00 | VŠCHT budova A | A173 | 240 | Kohout Petr RNDr. | 24.05.2024 10:00 | 24.05.2024 10:00 | 25.04.2024 10:30 | ||
Zkouška probíhá po dvojicích, pro dvojici je vyhrazen čas cca 1 hodina. Zkoušky se mohou účastnit studenti se schválenou případovou studií. Vytištěnou studii si studenti přinesou s sebou. |
||||||||||||||||
detail | 5/10 |
Distribuční sítě a stokování (M217002) | FTOP | zkouška | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 13:00 | VŠCHT budova B | B08 | 217 | Šmejkalová Pavla Dr. Ing. | 26.05.2024 22:00 | 26.05.2024 22:00 | 18.05.2024 00:00 | ||
DSS - zkouškový test |
||||||||||||||||
detail | 16/20 |
Toxicology and Ecotoxicology II (AB240002) | FTOP | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 09:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | 27.05.2024 12:00 | 27.05.2024 12:00 | 29.04.2024 00:00 | ||
60 min test, ústní zk poté /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 16/20 |
Toxikologie a ekotoxikologie II (B240002) | FTOP | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 09:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | Mocová Klára Anna Mgr. Ph.D. | 27.05.2024 12:00 | 27.05.2024 12:00 | 29.04.2024 00:00 | ||
60 min test, ústní zk poté /oral part follows/ |
||||||||||||||||
detail | 2/5 |
Chemické využití ropy (B215002) | FTOP | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova A | A156A | 228 | Matějovský Lukáš Ing. Ph.D. | 27.05.2024 20:00 | 27.05.2024 20:00 | |||
Zk. CHVR |
||||||||||||||||
detail | 5/12 |
Technologie ochrany ovzduší (M216004) | FTOP | zápočet/kolokvium | letní | 28.05.2024 - Úterý | 10:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | 27.05.2024 10:00 | 27.05.2024 10:00 | 15.05.2024 00:00 | ||
Písemný zápočet Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | 8/15 |
Contaminated Soil Treatment (AM240002) | FTOP | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 27.05.2024 10:00 | 27.05.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 8/15 |
Toxikologie a ekotoxikologie I (B240001) | FTOP | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 27.05.2024 10:00 | 27.05.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 8/15 |
Environmentální toxikologie (M240011) | FTOP | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 11:00 | VŠCHT budova A | A01 | 240 | McGachy Lenka Ing. Ph.D. | 27.05.2024 10:00 | 27.05.2024 10:00 | 23.04.2024 12:00 | ||
detail | 0/2 |
Zdroje a přeměny energie (B218001) | FTOP | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 13:00 | VŠCHT budova B | B166A | 218 | Mištová Eva Ing. Ph.D. | 27.05.2024 10:00 | 27.05.2024 10:00 | |||
detail | 2/3 |
Principy udržitelné energetiky (B218007) | FTOP | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 13:00 | VŠCHT budova B | B166A | 218 | Pohořelý Michael doc. Ing. Ph.D. | 27.05.2024 10:00 | 27.05.2024 10:00 | |||
detail | 1/2 |
Plynná biopaliva (M216017) | FTOP | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 13:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Kyselová Veronika Ing. Ph.D. | 27.05.2024 08:00 | 27.05.2024 08:00 | |||
Plynná biopaliva |
||||||||||||||||
detail | 3/5 |
Zpracování a využití uhlí a plynu (B216001) | FTOP | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 09:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Vagenknechtová Alice Ing. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | 16.05.2024 00:00 | ||
Písemná část zkoušky od 9h v A172, ústní část zkoušky od 12h v A174. |
||||||||||||||||
detail | Z | 4/5 |
Technologie čištění odpadních vod (M217025) | FTOP | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 09:00 | VŠCHT budova B | B35 | 217 | Růžičková Iveta Ing. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | ||
detail | 0/5 |
Energetická zařízení (M218005) | FTOP | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 09:00 | 218 | Jiříček Ivo Ing. CSc. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | |||||
Sraz před B173 |
||||||||||||||||
detail | 1/5 |
Technologie ropy II (M215002) | FTOP | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 10:00 | 228 | Šimáček Pavel doc. Ing. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | |||||
místnost A174 |
||||||||||||||||
detail | Z | 3/12 |
Technologie ochrany ovzduší (M216004) | FTOP | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 10:00 | VŠCHT budova A | A172 | 228 | Staf Marek Ing. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 23:59 | 15.05.2024 00:00 | |
Ústní zkouška Technologie ochrany ovzduší |
||||||||||||||||
detail | Z | 4/4 |
Anaerobní čistírenské procesy (M217018) | FTOP | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 10:00 | 217 | Zábranská Jana prof. Ing. CSc. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | ||||
Místnost B22i, přízemí budovy B |