Kapacita | Předmět | Fakulta | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 3/5 |
Computer Algebra System Maple (AB413005) | FCHI | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 10:15 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | |||||
Maple test - Místnost C313 (Budova C, 3.patro) Room C313 (Building C, 3rd floor) |
||||||||||||||||
detail | 3/5 |
Počítačový algebraický systém Maple (B413005) | FCHI | zkouška | letní | 22.05.2024 - Středa | 10:15 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 21.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | |||||
Maple test - Místnost C313 (Budova C, 3.patro) Room C313 (Building C, 3rd floor) |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/8 |
Mathematics A (AB413001) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | ||
Final exam Math A |
||||||||||||||||
detail | Z | 13/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BII | 446 | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | |||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 22/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BI | 446 | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/10 |
Základy matematiky (B413008) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 21.05.2024 10:00 | ||||
detail | 0/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | |||
detail | 0/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | |||
detail | 0/20 |
Neuronové sítě (M445004) | FCHI | zkouška | letní | 23.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 22.05.2024 10:00 | 22.05.2024 10:00 | |||
detail | 4/10 |
Měření a řízení v průmyslových procesech (M444004) | FCHI | zkouška | letní | 24.05.2024 - Pátek | 08:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Kopecký Dušan doc. Ing. Ph.D. | 23.05.2024 10:00 | 23.05.2024 10:00 | 13.05.2024 00:00 | ||
detail | Z | 16/32 |
Aplikovaná statistika (B413003) | FCHI | zkouška | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | 26.05.2024 18:00 | 26.05.2024 18:00 | 17.05.2024 08:00 | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | 7/10 |
Mathematics A (AB413001) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 10:45 | VŠCHT budova A | AII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | |||
Summary credit test from Math B/Math A. Check the details. |
||||||||||||||||
detail | 7/10 |
Mathematics B (AB413002) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 10:45 | VŠCHT budova A | AII | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | |||
Summary credit test from Math B/Math A. Check the details. |
||||||||||||||||
detail | 19/50 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 10:45 | VŠCHT budova A | AII | 446 | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | ||||
Souhrnný test z MB. Prostuduj detail. |
||||||||||||||||
detail | 17/20 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 11:00 | VŠCHT budova A | AI | 446 | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | ||||
Souhrnný test z MA. Prostuduj detail. |
||||||||||||||||
detail | 50/50 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 11:00 | VŠCHT budova A | AI | 446 | 26.05.2024 10:00 | 26.05.2024 10:00 | ||||
Souhrnný test z MB. Prostuduj detail. |
||||||||||||||||
detail | Z | 6/8 |
Mathematics B (AB413002) | FCHI | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 08:00 | VŠCHT budova A | AI | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | ||
Final exam Math B |
||||||||||||||||
detail | Z | 59/200 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 08:00 | 446 | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | 1/5 |
Computer Algebra System Maple (AB413005) | FCHI | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 10:15 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | |||||
Maple test - Místnost C313 (Budova C, 3.patro) / Room C313 (Building C, 3rd floor) |
||||||||||||||||
detail | 1/5 |
Počítačový algebraický systém Maple (B413005) | FCHI | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 10:15 | 446 | Červená Lenka RNDr. Ph.D. | 28.05.2024 10:00 | 28.05.2024 10:00 | |||||
Maple test - Místnost C313 (Budova C, 3.patro) / Room C313 (Building C, 3rd floor) |
||||||||||||||||
detail | Z | 17/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BI | 446 | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/10 |
Základy matematiky (B413008) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | ||||
detail | 0/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
detail | 0/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
detail | 0/20 |
Neuronové sítě (M445004) | FCHI | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 29.05.2024 10:00 | 29.05.2024 10:00 | |||
detail | 0/10 |
Měření a řízení v průmyslových procesech (M444004) | FCHI | zkouška | letní | 31.05.2024 - Pátek | 08:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Kopecký Dušan doc. Ing. Ph.D. | 30.05.2024 10:00 | 30.05.2024 10:00 | 13.05.2024 00:00 | ||
detail | Z | 9/32 |
Aplikovaná statistika (B413003) | FCHI | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | 02.06.2024 18:00 | 02.06.2024 18:00 | 17.05.2024 08:00 | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | Z | 1/8 |
Mathematics B (AB413002) | FCHI | zkouška | letní | 05.06.2024 - Středa | 08:00 | VŠCHT budova A | AI | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 04.06.2024 10:00 | 04.06.2024 10:00 | ||
Final exam Math B |
||||||||||||||||
detail | Z | 29/200 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zkouška | letní | 05.06.2024 - Středa | 08:00 | 446 | 04.06.2024 10:00 | 04.06.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | Z | 6/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BI | 446 | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/10 |
Základy matematiky (B413008) | FCHI | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | ||||
detail | Z | 3/10 |
Vybrané kapitoly z matematiky (B413012) | FCHI | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 04.06.2024 10:00 | ||||
Zkoušková písemka, posluchárna bude upřesněna nejpozději ve středu 5.6. |
||||||||||||||||
detail | 0/20 |
Neuronové sítě (M445004) | FCHI | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 05.06.2024 10:00 | 05.06.2024 10:00 | |||
detail | 9/15 |
Pokročilé zpracování obrazů (M445010) | FCHI | zkouška | letní | 07.06.2024 - Pátek | 09:30 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Kohout Jan Ing. Ph.D. | 06.06.2024 10:00 | 06.06.2024 10:00 | |||
detail | Z | 14/32 |
Aplikovaná statistika (B413003) | FCHI | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | 09.06.2024 18:00 | 09.06.2024 18:00 | 17.05.2024 08:00 | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/8 |
Mathematics B (AB413002) | FCHI | zkouška | letní | 12.06.2024 - Středa | 08:00 | VŠCHT budova A | AI | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 11.06.2024 10:00 | 11.06.2024 10:00 | ||
Final exam Math B |
||||||||||||||||
detail | Z | 20/200 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zkouška | letní | 12.06.2024 - Středa | 08:00 | 446 | 11.06.2024 10:00 | 11.06.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | Z | 3/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BI | 446 | 12.06.2024 10:00 | 12.06.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/10 |
Základy matematiky (B413008) | FCHI | zkouška | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | 446 | Pavlíková Pavla RNDr. Ph.D. | 12.06.2024 10:00 | 12.06.2024 10:00 | ||||
detail | Z | 1/10 |
Vybrané kapitoly z matematiky (B413012) | FCHI | zkouška | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 12.06.2024 10:00 | 12.06.2024 10:00 | ||||
Zkoušková písemka, posluchárna bude upřesněna nejpozději ve středu 12.6. |
||||||||||||||||
detail | 1/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zkouška | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 12.06.2024 10:00 | 12.06.2024 10:00 | |||
detail | 1/20 |
Umělá inteligence v chemii (B445010) | FCHI | zápočet/kolokvium | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 12.06.2024 10:00 | 12.06.2024 10:00 | |||
detail | 1/20 |
Neuronové sítě (M445004) | FCHI | zkouška | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 12.06.2024 10:00 | 12.06.2024 10:00 | |||
detail | Z | 4/32 |
Aplikovaná statistika (B413003) | FCHI | zkouška | letní | 17.06.2024 - Pondělí | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | 16.06.2024 18:00 | 16.06.2024 18:00 | 17.05.2024 08:00 | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/8 |
Mathematics B (AB413002) | FCHI | zkouška | letní | 19.06.2024 - Středa | 08:00 | VŠCHT budova A | AI | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 18.06.2024 10:00 | 18.06.2024 10:00 | ||
Final exam Math B |
||||||||||||||||
detail | Z | 5/200 |
Matematika B (B413002) | FCHI | zkouška | letní | 19.06.2024 - Středa | 08:00 | 446 | 18.06.2024 10:00 | 18.06.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||||
Zkoušková písemka z MB |
||||||||||||||||
detail | Z | 2/24 |
Matematika A (B413001) | FCHI | zkouška | letní | 20.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | VŠCHT budova B | BI | 446 | 19.06.2024 10:00 | 19.06.2024 10:00 | 15.05.2024 07:00 | ||
Zkoušková písemka z MA |
||||||||||||||||
detail | Z | 0/10 |
Vybrané kapitoly z matematiky (B413012) | FCHI | zkouška | letní | 20.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | 446 | Axmann Šimon Mgr. Ph.D. | 19.06.2024 10:00 | 19.06.2024 10:00 | ||||
Zkoušková písemka, posluchárna bude upřesněna nejpozději ve středu 19.6. |
||||||||||||||||
detail | 0/20 |
Neuronové sítě (M445004) | FCHI | zkouška | letní | 20.06.2024 - Čtvrtek | 09:00 | VŠCHT budova A | A335 | 446 | Cejnar Pavel RNDr. Mgr. Ph.D. | 19.06.2024 10:00 | 19.06.2024 10:00 | |||
detail | Z | 4/32 |
Aplikovaná statistika (B413003) | FCHI | zkouška | letní | 24.06.2024 - Pondělí | 09:00 | 446 | Zikmundová Markéta Mgr. Ph.D. | 23.06.2024 18:00 | 23.06.2024 18:00 | 17.05.2024 08:00 | |||
V neděli po uzavření možnosti přihlašování a odhlašování bude přihlášeným studentům odeslán email kam a v kolik hodin se mají dostavit. Uvedený čas počítá i s přípravou na ústní zkoušení. |