Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 190)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :07.01.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :07.01.2020
Odhlásit do :06.01.2020 10:00
Zápis do :06.01.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :160
Počet přihlášených :53
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 zimní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Laitl Vojtěch Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 09:54:23
2. Svoboda Daniel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 11:30:13
3. Mulenková Eva Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 25.12.2019 12:13:16
4. Smolová Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 13:49:29
5. Mauci Daniela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 13:14:22
6. Svatoňová Jitka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 12.12.2019 20:23:27
7. Vlasáková Tereza Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 14.12.2019 17:36:54
8. Drapáková Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 14.12.2019 23:47:01
9. Jurášková Veronika Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 15.12.2019 15:15:56
10. Homola Radek Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 12.12.2019 06:12:30
11. Bendová Marie Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 10.12.2019 15:31:06
12. Vicenová Júlia Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.12.2019 12:36:53
13. Slavatová Eliška Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 06.12.2019 23:21:46
14. Bezstarosti Lenka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 14.11.2019 11:40:15
15. Roubalíková Erbsová Johana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 05.12.2019 18:55:20
16. Čobejová Olívia Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 22.12.2019 15:29:07
17. Vydrová Radka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 21.12.2019 10:15:14
18. Dolejšová Natálie Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 13:33:38
19. Gwozdiaková Petra Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 12:24:06
20. Havlík Jan Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 17:57:03
21. Šmídová Miroslava Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 13:09:07
22. Pashkova Olga Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 09:46:19
23. Konvalinková Jitka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 09:03:20
24. Sýkorová Aneta Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 20:16:21
25. Mazel Jan Bc. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 30.12.2019 18:26:25
26. Dvořák Lukáš Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 21:12:55
27. Slanina Daniel Bc. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 31.12.2019 18:33:24
28. Kubiš Bohumil Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 14:58:30
29. Gráfová Eliška Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 15:40:08
30. Kociánová Alžběta Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 15:42:38
31. Prenerová Marie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 19:49:40
32. Provazníková Adéla Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 11:13:28
33. Ottová Henrietta Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 11:13:45
34. Adamová Nela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 18:46:39
35. Marešová Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 12:34:02
36. Amirianová Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.12.2019 18:46:42
37. Bulavina Viktoriia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.12.2019 14:56:11
38. Burianová Terezie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 14:03:47
39. Nguyenová Chi Mai Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 14:16:53
40. Podoláková Eliška Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 14:30:09
41. Kossevanov Artur Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 21:50:34
42. Hrbáč Jan Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.12.2019 00:09:59
43. Pelikánová Marie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.12.2019 07:45:53
44. Fabianová Silvie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 14:21:26
45. Křížová Karolína Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 13:42:42
46. Žajdlík Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 22.12.2019 12:01:33
47. Štěpánková Natálie Bc. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 12:39:19
48. Budková Veronika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 09:56:26
49. Studničková Nikola Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 09:55:49
50. Hlavatá Petra Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.12.2019 17:29:15
51. Stodolová Kateřina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.12.2019 11:51:17
52. Maštalíř Štěpán Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 30.12.2019 13:08:00
53. Štěpán Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 23.12.2019 11:00:57
 
VŠCHT Praha