Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :04.02.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :04.02.2020
Odhlásit do :03.02.2020 10:00
Zápis do :03.02.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :160
Počet přihlášených :59
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Zk
B110001 Organická chemie A 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Pištěk Jan Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 13:29:16
2. Hodžiová Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 31.01.2020 14:22:44
3. Dědek Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 31.01.2020 09:18:56
4. Sheichanka Anastasiya Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 29.01.2020 17:03:23
5. Hašek Tomáš Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 29.01.2020 08:00:41
6. Volf Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 22:00:56
7. Přibylová Petra Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 20:06:03
8. Kubínová Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 18:41:25
9. Bónová Dominika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 18:11:09
10. Franková Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 16:18:48
11. Pistorová Valérie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 14:24:50
12. Suneghová Klára Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:55:17
13. Čadková Denisa Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:27:52
14. Tatýrek Jan Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:14:38
15. Sedláčková Eliška Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 10:26:50
16. Procházková Bára Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 10:26:46
17. Gončarova Marina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 27.01.2020 13:40:05
18. Ramešová Adéla Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 21:07:38
19. Polák Vojtěch Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 10:50:38
20. Kostromina Vasilisa Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 09:36:50
21. Haláková Barbora Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 25.01.2020 10:16:27
22. Némethová Kamila Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 23.01.2020 22:22:01
23. Tučková Lucie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 02.01.2020 16:37:37
24. Adamová Nela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 08.01.2020 09:06:09
25. Žajdlík Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 11:36:32
26. Vašinová Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 16.01.2020 14:25:54
27. Součková Zuzana Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 17.01.2020 20:12:17
28. Červínová Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.01.2020 09:57:36
29. Fraňková Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.01.2020 17:48:00
30. Severa Kamil Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.01.2020 22:08:33
31. Knaislová Anna Bc. Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.01.2020 23:23:07
32. Lahutová Rozálie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 10:46:51
33. Kováčová Viktória Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 17:37:04
34. Nováková Monika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 22.01.2020 16:22:16
35. Čobejová Olívia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 22.01.2020 17:24:23
36. Baudyšová Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 23.01.2020 12:37:41
37. Dubská Barbora Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 23.01.2020 13:32:10
38. Furková Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 27.01.2020 00:56:48
39. Stiborová Barbora Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:40:37
40. Masojídek Vojtěch Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 27.01.2020 08:30:09
41. Bezstarosti Lenka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 11:58:00
42. Hrazdil Jan Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:53:12
43. Drapáková Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 09.01.2020 09:54:01
44. Hrubá Olga Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 30.01.2020 11:03:58
45. Knobloch Jiří Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 22.01.2020 09:24:23
46. Kopenec Jakub Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 19:01:27
47. Nguyenová Ha An Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 19:41:36
48. Klingel Martin Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 10:57:16
49. Slavatová Eliška Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 19:27:31
50. Chudá Veronika Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 18:37:13
51. Golubko Anna Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 15:47:00
52. Šišková Iva Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 19:09:23
53. Hrudníková Lenka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 24.01.2020 23:23:58
54. Císařová Terezie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 17.01.2020 09:48:17
55. Grundlerová Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 03.02.2020 08:51:50
56. Müllerová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 27.12.2019 13:09:19
57. Michna Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 23:09:31
58. Sonntag David Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 15:06:41
59. Fialová Johana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 25.12.2019 10:11:48
 
VŠCHT Praha