Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 190)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :02.06.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :02.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :29.05.2020 10:00
Zápis do :29.05.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :A** : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :60
Počet přihlášených :49
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Egrová Denisa Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:03
2. Sokolová Markéta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 09:13:42
3. Vrbovský Eliáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:56:11
4. Kriška Samuel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:06:43
5. Průšová Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:29:34
6. Vurm Marek Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:58:32
7. Selicharová Hana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:40:03
8. Šmejkalová Adriana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:34:02
9. Riby Rose Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:34:02
10. Halbrštát Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:50
11. Chárová Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:18
12. Machyán Jiří Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:18
13. Pilná Natálie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:10
14. Klárová Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:09
15. Šimánková Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:08
16. Pšenáková Monika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:06
17. Kočková Pavla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
18. Bočková Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
19. Sukupová Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
20. Trajerová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
21. Kramná Anežka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
22. Urban Vojtěch Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
23. Kutilová Markéta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
24. Stýblová Barbora Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:03
25. Sauchyk Valeryia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 12:45:29
26. Kvíčalová Anna Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 14:14:52
27. Moravčík Jan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 22:08:32
28. Linhart Petr Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 19:05:53
29. Laitl Vojtěch Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:47
30. Král Lesný David Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 16:41:33
31. Palušová Zuzana Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:19
32. Bár Martin Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:44:01
33. Daněk Ondřej Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:02
34. Müllerová Tereza Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:10
35. Vališová Anna Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
36. Marková Pavlína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
37. Hušáková Michaela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:03
38. Novotná Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:45
39. Bílek Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:28
40. Bulgakov Vladislav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:35:28
41. Hrubá Vendulka Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
42. Kubečková Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:42:56
43. Šramko Tomáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:02
44. Lamačová Rozálie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
45. Mareš Vítězslav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:42:42
46. Berčík Lukáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:57:22
47. Ižovský Jan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:21:12
48. Fojtášková Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:11
49. Svobodová Karolína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:34:02
 
VŠCHT Praha