Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :09.06.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :09.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :05.06.2020 10:00
Zápis do :05.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :60
Počet přihlášených :58
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Kováčová Viktória Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 14:40:02
2. Růžička Daniel Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:31:12
3. Šilbertová Aneta Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 15:38:50
4. Poslušná Rozálie Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 13:00:01
5. Faltysová Ivana Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:05:09
6. Čech Petr Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 18:26:23
7. Jarottová Tatiana Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 13:02:01
8. Hrubá Vendulka Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 16:20:02
9. Hrubá Olga Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 17:50:22
10. Behner Albert Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 11:17:08
11. Hušáková Michaela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 18:02:02
12. Kopenec Jakub Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:46:53
13. Grechman Evgeniya Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:47:28
14. Kubečková Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 10:05:49
15. Kindl Herbert Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:09:03
16. Lee Yejune Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:10:40
17. Procházka Martin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:08:47
18. Majer Kryštof Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 20:26:01
19. Bangievská Karolína Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:16:26
20. Krištof Jakub Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:07:01
21. Kubeš Karel Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:57:13
22. Nožičková Anna Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:09:18
23. Unzeitig Dan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:28
24. Smolová Eliška Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:14
25. Císařová Terezie Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 14:11:46
26. Svoboda Vojtěch Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 09:33:17
27. Sonntag Kateřina Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 17:44:51
28. Briki Zina Organická chemie B (N110029) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 17:42:14
29. Posnarová Nikoleta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:09:59
30. Keltnerová Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:23:34
31. Sekyrová Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:34
32. Vlasáková Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 17:07:33
33. Slováková Alena Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 17:16:26
34. Mušková Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:07
35. Holadová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 12:54:02
36. Šimková Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 18:52:40
37. Kozáková Barbora Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
38. Morys Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 11:05:34
39. Lovás Dominik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:50
40. Kozový Daniel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 16:03:43
41. Fáberová Timea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 16:25:39
42. Teissingová Anežka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:37
43. Musilová Eva Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:14
44. Slaná Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 20:04:09
45. Poláčková Lea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:11
46. Veselá Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 07:29:23
47. Jedličková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 08:00:44
48. Škardová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 10:37:18
49. Bížová Valérie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 14:01:53
50. Petrů Nicole Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:08
51. Šmídová Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:08
52. Šmejkalová Adriana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 11:47:35
53. Hinterholzová Helena Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:07
54. Tošovská Andrea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 14:00:02
55. Vasilev Denis Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 14:06:21
56. Nógell Adam Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:17:26
57. Semecký Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:00:30
58. Šlosárová Terézia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 14:29:38
 
VŠCHT Praha