Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :23.06.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :23.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :19.06.2020 10:00
Zápis do :19.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :60
Počet přihlášených :55
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Gombitová Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 10:10:58
2. Böhm Zdeněk Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 15:49:10
3. Řápková Karla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 11:32:18
4. Třešňáková Petra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 12:48:02
5. Sytařová Lucie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 19:50:02
6. Hroch Adam Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:06:49
7. Holasová Magdaléna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:13:31
8. Bursová Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 14:26:02
9. Orság Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 14.06.2020 09:26:01
10. Lacinová Věra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 13:46:02
11. Shestopalova Iuliia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 16:28:23
12. Vasilev Denis Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 11:25:17
13. Pechačová Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 08.06.2020 19:20:01
14. Hudcová Markéta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 12:39:24
15. Rozvoral Aleš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:12
16. Linstcer Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 07.06.2020 13:21:03
17. Mužíková Milada Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 18:08:57
18. Pazourová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 18:19:47
19. Kodešová Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 07.06.2020 12:34:41
20. Janda Sebastian Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 11:38:33
21. Roubal Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 07.06.2020 09:38:22
22. Kladivíková Janka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 16:35:56
23. Ulrichová Daniela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 19:48:37
24. Špačková Gabriela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 10:51:31
25. Špačková Zuzana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 10:13:34
26. Čermáková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 01.06.2020 16:09:10
27. Nikitochkina Iryna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:16
28. Stara František Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 13:21:28
29. Želonková Gabriela Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 12:39:17
30. Briki Zina Organická chemie B (N110029) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 11:30:01
31. Klingel Martin Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 21:22:36
32. Paurová Karin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 18:26:02
33. Převrátil Martin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:26
34. Perminov Nikolai Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 16:18:37
35. Záhorská Michaela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 19:58:16
36. Siuda Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 12:30:11
37. Prokešová Kristina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 07.06.2020 09:43:01
38. Socha Matúš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 07.06.2020 11:36:07
39. Pouzar Vladimír Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 09:55:58
40. Jůza Vít Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 20:52:00
41. Kováčová Zuzana Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 20:20:38
42. Baudisová Kateřina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 20:52:01
43. Ferenczei Jiří Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 15:25:02
44. Blahušek Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 14:55:24
45. Piltan Aidana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 14.06.2020 10:06:02
46. Harvalík Jakub Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:34:41
47. Sedláková Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:06:45
48. Trnka Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 10:36:02
49. Janák Jordan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:32
50. Hájková Martina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 15:34:01
51. Kapalín Richard Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 20:22:55
52. Štróner Daniel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 23:38:02
53. Geislerová Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 09:38:42
54. Krusberská Nikol Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 12:44:02
55. Verčimák Adrián Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 22:54:02
 
VŠCHT Praha