Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :25.08.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :25.08.2020
Odhlásit do :21.08.2020 10:00
Zápis do :21.08.2020 10:00
Kapacita :45
Počet přihlášených :44
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Rozvoral Aleš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:43:46
2. Slaná Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 14.08.2020 14:54:08
3. Linstcer Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 10:22:25
4. Kopečná Viktorie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 11:42:15
5. Velková Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 13.08.2020 23:02:13
6. Pitoňaková Miriam Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 11:54:08
7. Mužíková Milada Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:37:18
8. Kučerová Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 17.08.2020 12:01:49
9. Böhm Zdeněk Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:19:09
10. Švejda Patrik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 13:29:23
11. Jílková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 17:03:51
12. Marek Lukáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:51:51
13. Kožnar Pavel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 20:18:24
14. Tulachová Nikola Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:02:59
15. Kissíková Kristína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.08.2020 22:34:01
16. Strnádková Nikola Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:09:47
17. Schreiberová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 11:39:52
18. Kubena Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 20.06.2020 16:36:43
19. Pacnerová Eva Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 13:28:01
20. Pospíšil Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 13.07.2020 17:31:15
21. Vorel Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.07.2020 12:25:04
22. Čuščakova Nadija Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.07.2020 18:51:04
23. Bjalončíková Katarína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 04.08.2020 13:06:02
24. Maňák Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 12:13:43
25. Wiener Otto Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.08.2020 21:19:01
26. Bubíková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 17:36:14
27. Jechová Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 12:04:45
28. Fialová Johana Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 10:49:19
29. Varga Hynek Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 11:52:25
30. Lepeshko Diana Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 11:04:20
31. Stoklasa Ondřej Bc. Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.08.2020 20:59:27
32. Lamačová Rozálie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.08.2020 08:42:25
33. Šišková Iva Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 12.08.2020 10:01:12
34. Brázová Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 11.08.2020 15:39:20
35. Mikšovská Nikol Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 10.07.2020 13:36:01
36. Kapalín Richard Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:11:28
37. Tvrdíková Tina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 11:38:12
38. Trhoňová Šárka Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 17:49:22
39. Toušková Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 19.08.2020 20:26:01
40. Piliarová Petra Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 10:09:31
41. Nováková Monika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 12.08.2020 13:43:54
42. Drobný Vojtěch Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 10.07.2020 14:25:37
43. Ritomská Natália Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 10:09:36
44. Buchtová Nora Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 10:32:50
 
VŠCHT Praha