Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :01.09.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :01.09.2020
Odhlásit do :28.08.2020 10:00
Zápis do :28.08.2020 10:00
Kapacita :45
Počet přihlášených :35
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Švichký Matúš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 00:05:12
2. Rozvoral Aleš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 26.08.2020 19:57:59
3. Kopečná Viktorie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 21:04:25
4. Bjalončíková Katarína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 17:49:53
5. Strnádková Nikola Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 15:16:03
6. Tulachová Nikola Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 14:03:37
7. Vargová Monika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 12:59:05
8. Velková Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 12:47:43
9. Kožnar Pavel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 12:16:35
10. Böhm Zdeněk Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 12:16:18
11. Švejda Patrik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 11:31:06
12. Zajcevová Kristína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 11:14:03
13. Maňák Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 10:17:16
14. Pleskačová Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 10:04:07
15. Jílková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 26.08.2020 19:58:40
16. Zahradníček Richard Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 14.07.2020 21:51:18
17. Meyer Ruslan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.07.2020 07:05:51
18. Prokopová Julie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 12:07:19
19. Chovancová Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 16:27:28
20. Beran Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.08.2020 00:36:44
21. Berková Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.08.2020 02:36:15
22. Štejdířová Markéta Organická chemie B (N110029) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 10:24:52
23. Bureš Matouš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 09:45:07
24. Marková Eliška Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 10:23:10
25. Lepeshko Diana Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 11:35:17
26. Tvrdíková Tina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 10:19:52
27. Taiynbassova Nurgul Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 05.08.2020 15:29:42
28. Trhoňová Šárka Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 10:21:24
29. Pouzar Vladimír Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 11:50:45
30. Chaplyhin Denys Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 22.06.2020 22:24:57
31. Hanzlíková Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 18:12:08
32. Buchtová Nora Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 08:31:39
33. Šmídová Miroslava Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 05.08.2020 09:27:33
34. Konvalinková Jitka Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 19.08.2020 16:21:25
35. Nguyenová Ha An Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 20.08.2020 21:20:50
 
VŠCHT Praha