Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :12.06.2020 - Pátek
Hodina :08:30
Konec :12.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :10.06.2020 10:00
Zápis do :10.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AI : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :30
Počet přihlášených :29
Poznámka :Souhrnný zápočtový test z OCH
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Z
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Z
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Z
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Z
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Z
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Z

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Mimrová Kamila Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 13:01:08
2. Pechová Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 10:48:29
3. Kharazishvili Keti Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 10:54:09
4. Wiener Otto Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 13:12:56
5. Veselá Josefína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 28.05.2020 12:09:27
6. Králová Štěpánka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 10:00:12
7. Beran Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 09.06.2020 09:32:02
8. Orság Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 29.05.2020 11:42:50
9. Maříková Bernadeta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 29.05.2020 11:54:18
10. Dryhailo Iryna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 11:48:23
11. Buzinkai Ladislav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 14:57:14
12. Skořepa Adam Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 02.06.2020 15:53:46
13. Gerasymenko Arina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 02.06.2020 18:10:00
14. Kozak Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 02.06.2020 18:26:56
15. Sehnal Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 09.06.2020 14:30:01
16. Šindelková Petra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 10:13:46
17. Vystrčil Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 10:36:11
18. Šmidlík David Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 10:39:25
19. Formánková Lada Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 10:41:58
20. Smachnaia Elizaveta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 10:45:37
21. Sonntag David Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zápočet 30.05.2020 17:50:15
22. Kunc Jan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zápočet 01.06.2020 08:28:43
23. Roun Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zápočet 28.05.2020 20:02:55
24. Ševčík Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zápočet 28.05.2020 14:02:53
25. Fojtík Kryštof Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zápočet 04.06.2020 21:11:54
26. Vojáček Pavel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zápočet 08.06.2020 20:52:02
27. Abisheva Zhuldyz Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zápočet 05.06.2020 16:12:33
28. Siniutina Mariia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 10:01:21
29. Jandera Adam Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 11:23:44
 
VŠCHT Praha