Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :05.06.2020 - Pátek
Hodina :08:30
Konec :05.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :03.06.2020 10:00
Zápis do :03.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AI : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :30
Počet přihlášených :25
Poznámka :Souhrnný zápočtový test z OCH
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Z
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Z
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Z
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Z
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Z
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Z

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Rubáš Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 10:26:36
2. Jedlička Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 01.06.2020 15:25:19
3. Sehnal Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 01.06.2020 16:05:22
4. Šmidlík David Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 10:00:16
5. Smachnaia Elizaveta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 10:31:10
6. Pechová Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 10:59:42
7. Formánková Lada Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 11:14:45
8. Mrázková Karolína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 12:17:17
9. Ziyakova Kamilya Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 19:22:58
10. Dryhailo Iryna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 19:44:39
11. Bočko Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 22:29:32
12. Mimrová Kamila Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 10:00:04
13. Tomiška František Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 03.06.2020 20:40:55
14. Buzinkai Ladislav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 29.05.2020 00:21:50
15. Míchal Zdeněk Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 29.05.2020 14:49:29
16. Bui Thi Ngoc Anh Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 29.05.2020 16:10:56
17. Šindelková Petra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 29.05.2020 20:23:14
18. Vystrčil Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 29.05.2020 20:29:06
19. Beran Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 01.06.2020 12:55:59
20. Kharazishvili Keti Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zápočet 27.05.2020 10:16:47
21. Rabiňák Jiří Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zápočet 02.06.2020 02:37:06
22. Kapalín Richard Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zápočet 01.06.2020 22:15:58
23. Vojáček Pavel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zápočet 01.06.2020 15:52:40
24. Abisheva Zhuldyz Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zápočet 28.05.2020 11:46:03
25. Piltan Aidana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zápočet 28.05.2020 16:07:57
 
VŠCHT Praha