Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :02.06.2020 - Úterý
Hodina :11:30
Konec :02.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :29.05.2020 10:00
Zápis do :29.05.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :45
Počet přihlášených :41
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Foglarová Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:02:15
2. Holadová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:09:03
3. Šimek Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:03
4. Musil Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:33
5. Janský Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:51:24
6. Vavřinec Jiří Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:31:17
7. Špaček Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:14
8. Vaňous Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:46:56
9. Vondrová Denisa Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
10. Tošovská Andrea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:07:36
11. Otruba Zdeněk Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:15:02
12. Fischer Michal Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:22
13. Maříková Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:20
14. Dvořák Michal Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:47:52
15. Krebsová Štěpánka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:17
16. Pelčák Dalibor Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
17. Maľa Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:12
18. Juračková Alena Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:10:05
19. Brožková Andrea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
20. Uhlíř Matěj Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:04:40
21. Polívková Šárka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:05:34
22. Wohlgemuth Jan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 10:29:31
23. Grundlerová Linda Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:27:14
24. Hanzl Jakub Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 08:43:58
25. Voltr Michal Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 21:55:05
26. Veselý Ondřej Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 18:09:59
27. Chládek Petr Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:53:33
28. Kovář Martin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:56:16
29. Sinevičová Kateřina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:02:59
30. Cicvárek Oldřich Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:02:58
31. Khúc Bao Chi Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:40:45
32. Hanusová Katarína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:19:51
33. Nováček Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:15:41
34. Novotná Monika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:02:50
35. Hodná Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:39
36. Pecha Karel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:34
37. Hošek František Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:14
38. Bajusová Stela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:11
39. Malachová Anna Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:09
40. Faizulina Margarita Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:08
41. Roudný Martin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:05:56
 
VŠCHT Praha