Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :02.06.2020 - Úterý
Hodina :11:30
Konec :02.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :29.05.2020 10:00
Zápis do :29.05.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :45
Počet přihlášených :41
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Roudný Martin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:05:56
2. Hanzl Jakub Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 08:43:58
3. Voltr Michal Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 21:55:05
4. Veselý Ondřej Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 18:09:59
5. Chládek Petr Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:53:33
6. Kovář Martin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:56:16
7. Sinevičová Kateřina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:02:59
8. Cicvárek Oldřich Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:02:58
9. Khúc Bao Chi Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:40:45
10. Hanusová Katarína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:19:51
11. Nováček Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:15:41
12. Novotná Monika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:02:50
13. Hodná Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:39
14. Pecha Karel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:34
15. Hošek František Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:14
16. Bajusová Stela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:11
17. Malachová Anna Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:09
18. Faizulina Margarita Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:08
19. Wohlgemuth Jan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 10:29:31
20. Grundlerová Linda Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:27:14
21. Tošovská Andrea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:07:36
22. Holadová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:09:03
23. Vavřinec Jiří Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:31:17
24. Foglarová Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:02:15
25. Janský Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:51:24
26. Dvořák Michal Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:47:52
27. Musil Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:33
28. Špaček Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:14
29. Fischer Michal Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:22
30. Maříková Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:20
31. Krebsová Štěpánka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:17
32. Vaňous Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:46:56
33. Maľa Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:12
34. Otruba Zdeněk Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:15:02
35. Juračková Alena Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:10:05
36. Pelčák Dalibor Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
37. Brožková Andrea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
38. Vondrová Denisa Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
39. Šimek Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:03
40. Uhlíř Matěj Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:04:40
41. Polívková Šárka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:05:34
 
VŠCHT Praha