Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :09.06.2020 - Úterý
Hodina :11:30
Konec :09.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :05.06.2020 10:00
Zápis do :05.06.2020 10:00
Kapacita :60
Počet přihlášených :52
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Doubková Daniela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:06
2. Kubešová Zuzana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 07.06.2020 22:03:05
3. Havlová Magdalena Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:16
4. Hurtová Zuzana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:11
5. Mimra Marcel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:02:01
6. Švichký Matúš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:04:01
7. Sulková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:05:13
8. Uher Josef Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:10
9. Dao Mai Phuong Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 12:30:54
10. Krebsová Štěpánka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 18:04:01
11. Benešová Karolína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 15:42:56
12. Vaňous Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 15:11:04
13. Selicharová Hana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 14:08:37
14. Maľa Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 13:56:39
15. Pilná Natálie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 12:56:00
16. Trajerová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 12:55:09
17. Vurm Marek Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 12:14:38
18. Augustin Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 01.06.2020 16:08:17
19. Hrůzová Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 01.06.2020 08:27:51
20. student nepovolil zobrazení osobních údajů Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 16:02:49
21. Sap Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 09:47:07
22. Poláčková Soňa Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 09:42:26
23. Skala Roman Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 16:22:36
24. Kulfasová Simona Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 10:53:25
25. Fňukal František Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 20:59:43
26. Bašusová Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 12:36:48
27. Salem Michael Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 10:25:44
28. Zahradníček Richard Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 18:15:54
29. Králiková Romana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:07:24
30. Laštovková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:33:35
31. student nepovolil zobrazení osobních údajů Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 10:03:12
32. Svoboda Daniel Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 16:12:19
33. Kovárnová Anna Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:21:16
34. Kamenický Jakub Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 08:07:19
35. Paleček Jáchym Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 01.06.2020 17:15:37
36. Chaplyhin Denys Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 19:31:23
37. Birošík Stanislav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 13:39:31
38. Duchková Ester Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 11:27:32
39. Bajusová Stela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 15:32:21
40. Smorodinova Lyudmila Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 00:11:44
41. Vraník Scarlet Stefanie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:31:01
42. Šoltésová Mária Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 11:37:39
43. Chládek Petr Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 13:47:27
44. Habiger Dominik Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 12:21:57
45. Kochubei Serhii Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 11:06:12
46. Bilák Ondřej Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 20:12:30
47. Martynek Daniel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 15:15:34
48. Sklenka Jan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:25:21
49. Konvalinková Jitka Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 01.06.2020 08:50:27
50. Minčáková Daniela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 18:42:23
51. Bursa Richard Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 01.06.2020 17:24:26
52. Karapetjan Nona Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 23:20:24
 
VŠCHT Praha