Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :23.06.2020 - Úterý
Hodina :11:30
Konec :23.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :19.06.2020 10:00
Zápis do :19.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :60
Počet přihlášených :56
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Osipova Nina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:26:22
2. Dudová Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 11:28:31
3. Wiener Otto Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 19:48:02
4. Novotná Ivana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 06.06.2020 14:44:18
5. Kozak Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 19:14:04
6. Jílková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 06.06.2020 14:00:12
7. Vorel Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 22:52:20
8. Heblt Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 22:38:33
9. Jechová Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:25:34
10. Tobiška Vít Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 19:15:26
11. Jiskrová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 14:22:01
12. Klaisnerová Emma-Josefina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 17:56:37
13. Sauchyk Valeryia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 17:43:42
14. Dao Mai Phuong Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 13:40:45
15. Kupková Kamila Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 12:32:02
16. Jeníkovská Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 13:14:34
17. Kovalská Elena Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 09:38:54
18. Burianová Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:22:44
19. Fáberová Timea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 23:36:13
20. Hodboďová Lucie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 20:59:15
21. Forejtová Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 22:52:02
22. Marek Lukáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:10:37
23. Švejda Patrik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 08.06.2020 12:53:23
24. Fischerová Samanta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 08.06.2020 19:19:05
25. Nový Michal Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 06.06.2020 20:01:58
26. Nuzhdin Aleksandr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 13:08:11
27. Mušková Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 13:08:53
28. Salem Michael Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 20:50:01
29. Varga Hynek Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 12:03:02
30. Roun Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 19:48:01
31. Vojáček Pavel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 11:42:02
32. Polák Daniel Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 14:48:02
33. Fleková Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 12:16:50
34. student nepovolil zobrazení osobních údajů Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 20:19:01
35. Nováček Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 13:35:13
36. Metelka Štěpán Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 10:40:26
37. Šišková Iva Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 01:30:39
38. Nagy Oliver Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 19:27:04
39. Kraus Jan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 08.06.2020 10:48:43
40. Federerová Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 07.06.2020 23:30:28
41. Horák Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 16:38:11
42. Simoniakin Artem Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 09:50:41
43. Viazun Daria Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 12:53:54
44. Šimková Markéta Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 10:40:57
45. Lubojacki Aaron Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 19:04:37
46. Pavel Matyáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 16:04:00
47. student nepovolil zobrazení osobních údajů Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 20:23:36
48. Kvapil Daniel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 14:11:53
49. Šrám Jakub Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:58:03
50. Rosenkranzová Jana Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:01
51. Beinhauer Tomáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:53
52. Petr Miroslav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 11:34:04
53. Nguyenová Ha An Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 00:15:17
54. Gruntová Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 18:15:15
55. Hauser Jakub Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 18:44:02
56. Ngoová Phuong Thao Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 18:33:32
 
VŠCHT Praha