Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :30.06.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :30.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :26.06.2020 10:00
Zápis do :26.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :90
Počet přihlášených :64
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Dolejší Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:07
2. Lakoštíková Vendula Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 12:56:02
3. Prokopová Julie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:03
4. Nguyen Huyen Thao Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 12:56:00
5. Nedbalý Jaroslav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 21:05:28
6. Wiener Otto Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
7. Osipova Nina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
8. Kozak Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
9. Forejtová Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
10. Pazourová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
11. Dudová Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
12. Králiková Romana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 22.06.2020 14:46:29
13. Novotný Jonáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 10:26:55
14. Posnarová Nikoleta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 09:52:56
15. Ziyakova Kamilya Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 17:55:35
16. Uhlíř Matěj Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:42:41
17. Bábovková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:32:02
18. Schreiberová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:32:02
19. Herbríková Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 14:20:37
20. Kozový Daniel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 14:19:26
21. Aliaskerova Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 12:13:05
22. Korzhova Anastasiia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 11:47:08
23. Zadák Lukáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 14:46:26
24. Slavníková Pavlína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 12:43:23
25. Dubovoy Yegor Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 14.06.2020 00:16:58
26. Šindelková Petra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 17:47:35
27. Smachnaia Elizaveta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 14:38:53
28. Tulachová Nikola Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 14:04:49
29. Melhem Sámer Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 12:56:14
30. Alferyová Natálie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 09:04:08
31. Hrabovská Lucie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 16:07:26
32. Praská Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 07:55:15
33. Freyová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 11:43:49
34. Riby Rose Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 11:46:08
35. Staňková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 14:45:58
36. Bočko Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 08.06.2020 11:01:17
37. Šimková Martina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 13:36:12
38. Fialová Johana Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:52:05
39. Angelis Milan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:32:02
40. Neubergerová Kateřina Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 15:56:46
41. Briki Zina Organická chemie B (N110029) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 21:05:01
42. Trnka Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
43. Kožíšková Bára Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 09:25:13
44. Shumilina Oleksandra Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 14.06.2020 11:56:55
45. Brázová Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 14:21:59
46. Čičatková Dominika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 12:06:23
47. Klingel Martin Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 01:59:59
48. Křížková Adéla Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:13:28
49. Lavryshchieva Daria Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 20:26:05
50. Buzalková Anna Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 06:30:20
51. Ferenczei Jiří Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
52. Knapčoková Lívia Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 18:45:14
53. Priškin Jonáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 14:21:36
54. Golubtsov Daniil Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 17:52:52
55. Vojtovič Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 08:15:23
56. student nepovolil zobrazení osobních údajů Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
57. Ševčík Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 12:35:31
58. Haišman Radek Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 13:19:11
59. Záhorská Michaela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
60. Kapalín Richard Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 20:11:24
61. Rabiňák Jiří Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 06:34:37
62. Jandera Adam Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 11:50:29
63. Šmídová Miroslava Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 09:56:31
64. Verčimák Adrián Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 22:40:54
 
VŠCHT Praha