Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :30.06.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :30.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :26.06.2020 10:00
Zápis do :26.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :90
Počet přihlášených :64
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Verčimák Adrián Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 22:40:54
2. Šmídová Miroslava Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 09:56:31
3. Jandera Adam Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 11:50:29
4. Klingel Martin Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 01:59:59
5. Kapalín Richard Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 20:11:24
6. Kožíšková Bára Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 09:25:13
7. student nepovolil zobrazení osobních údajů Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
8. Trnka Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
9. Shumilina Oleksandra Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 14.06.2020 11:56:55
10. Ferenczei Jiří Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
11. Knapčoková Lívia Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 18:45:14
12. Haišman Radek Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 13:19:11
13. Ševčík Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 12:35:31
14. Křížková Adéla Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:13:28
15. Priškin Jonáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 14:21:36
16. Rabiňák Jiří Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 06:34:37
17. Lavryshchieva Daria Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 20:26:05
18. Vojtovič Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 08:15:23
19. Čičatková Dominika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 12:06:23
20. Záhorská Michaela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
21. Golubtsov Daniil Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 17:52:52
22. Buzalková Anna Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 06:30:20
23. Brázová Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 14:21:59
24. Briki Zina Organická chemie B (N110029) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 21:05:01
25. Angelis Milan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:32:02
26. Neubergerová Kateřina Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 15:56:46
27. Fialová Johana Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:52:05
28. Králiková Romana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 22.06.2020 14:46:29
29. Dudová Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
30. Pazourová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
31. Forejtová Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:02
32. Kozak Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
33. Osipova Nina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
34. Wiener Otto Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
35. Nedbalý Jaroslav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 21:05:28
36. Nguyen Huyen Thao Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 12:56:00
37. Novotný Jonáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 10:26:55
38. Posnarová Nikoleta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 17.06.2020 09:52:56
39. Ziyakova Kamilya Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 17:55:35
40. Uhlíř Matěj Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:42:41
41. Bábovková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:32:02
42. Schreiberová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:32:02
43. Herbríková Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 14:20:37
44. Kozový Daniel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 14:19:26
45. Aliaskerova Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 12:13:05
46. Korzhova Anastasiia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 11:47:08
47. Zadák Lukáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 14:46:26
48. Slavníková Pavlína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 12:43:23
49. Dubovoy Yegor Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 14.06.2020 00:16:58
50. Šindelková Petra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 17:47:35
51. Smachnaia Elizaveta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 14:38:53
52. Tulachová Nikola Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 14:04:49
53. Melhem Sámer Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 12:56:14
54. Šimková Martina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 13:36:12
55. Bočko Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 08.06.2020 11:01:17
56. Staňková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 14:45:58
57. Riby Rose Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 11:46:08
58. Freyová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 11:43:49
59. Praská Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 07:55:15
60. Hrabovská Lucie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 16:07:26
61. Alferyová Natálie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 09:04:08
62. Lakoštíková Vendula Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 12:56:02
63. Dolejší Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:07
64. Prokopová Julie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:03
 
VŠCHT Praha