Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :30.06.2020 - Úterý
Hodina :11:30
Konec :30.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :26.06.2020 10:00
Zápis do :26.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :90
Počet přihlášených :64
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Slaninová Kateřina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 15:35:56
2. Šrámová Lucie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 08:19:10
3. Čobejová Olívia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 09:42:00
4. Nguyenová Ha An Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 20:33:03
5. Geislerová Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 08:30:14
6. Holý Matěj Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 08:52:03
7. Šilbertová Aneta Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 12:10:26
8. Kováčová Viktória Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 12:07:04
9. Hrudníková Lenka Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 22:44:59
10. Metelka Štěpán Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 12:24:18
11. Kadlecová Annelie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 11:25:10
12. Hlava Tomáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 07.06.2020 18:33:53
13. Kukačka Václav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 13.06.2020 23:13:56
14. Korpasová Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 14.06.2020 15:36:00
15. Petr Miroslav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 12:05:12
16. Kochubei Serhii Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 07:55:18
17. Kunc Jan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.06.2020 08:51:19
18. Toušková Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 13:15:26
19. Vedralová Eliška Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 13:39:52
20. Viazun Daria Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:04
21. student nepovolil zobrazení osobních údajů Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
22. Baudisová Kateřina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:27:18
23. Paurová Karin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 11:26:48
24. Perminov Nikolai Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 11:21:35
25. Sedláková Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 21:31:41
26. Vojáček Pavel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 16:39:48
27. Hula Petr Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 22.06.2020 08:34:13
28. Kočí Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 21:58:20
29. Vuová Hieu Hanka Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 09:06:50
30. Venkrbcová Ivana Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 00:58:10
31. Sonntag David Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 13:12:32
32. Kavka Peter Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 23:25:21
33. Spurný Martin Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 17:21:24
34. Chovanec Michal Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 23:25:21
35. Yanturin Talgat Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 20:01:17
36. Faizova Madina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 08:11:43
37. Hádek Jiří Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 11:59:38
38. Kučera Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 10:04:20
39. Bohatá Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 22.06.2020 19:25:35
40. Kopecká Zuzana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 08:11:58
41. Friml Dominik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:32:02
42. Kulfasová Simona Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 16:32:02
43. Buzášová Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 14:24:23
44. Špačková Gabriela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:35:38
45. Gombitová Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:36:20
46. Špačková Zuzana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:36:36
47. Kladivíková Janka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
48. Hodboďová Lucie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
49. Klaisnerová Emma-Josefina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:03
50. Čuščakova Nadija Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 14:21:27
51. Růčková Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 14:17:19
52. Nový Michal Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:04
53. Kupková Kamila Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:08:04
54. Jeníkovská Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:31:40
55. Novotná Ivana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:33:08
56. Šimůnková Aneta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.06.2020 13:17:22
57. Laštovková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 15.06.2020 18:54:10
58. Hudcová Markéta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 07:18:22
59. Vostrá Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 07.06.2020 19:22:54
60. Beran Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 21:53:10
61. Strnádková Nikola Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 21:29:12
62. Berková Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 20:48:35
63. Knopfová Kristina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 00:42:20
64. Vydrová Magdaléna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 17:13:09
 
VŠCHT Praha