Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :25.08.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :25.08.2020
Odhlásit do :21.08.2020 10:00
Zápis do :21.08.2020 10:00
Kapacita :45
Počet přihlášených :40
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa (čas změněn na 8.30)
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.

V případě změn v hygienických nařízeních může dojít ke změně času začátku písemné části. Toto by bylo přihlášeným rozesláno nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Vargová Monika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 17:11:22
2. Krejčík Lukáš Jaroslav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 10:34:40
3. Markvart Lukáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 11:13:16
4. Hanzlíková Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 22.06.2020 21:24:09
5. Shestopalova Iuliia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 11:31:48
6. Pouzar Vladimír Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:36:18
7. Fischerová Samanta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 14:43:00
8. Roun Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 14:48:56
9. Jiskrová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 15:08:52
10. Horák Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 17:59:23
11. Kvapilová Lenka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 21:50:14
12. Shumilina Oleksandra Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:37:49
13. Bábovková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:04:27
14. Viazun Daria Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:53:55
15. Kunc Jan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 21:13:55
16. Mušková Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.07.2020 15:43:40
17. Pavliš Elia Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 21.07.2020 14:02:15
18. Heblt Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 21.07.2020 17:41:35
19. Pleskačová Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.08.2020 21:49:20
20. Vuová Hieu Hanka Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.08.2020 01:13:51
21. Greplová Martina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 11:41:23
22. Hlava Tomáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 11:56:09
23. Husťák Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 11:56:21
24. Zajcevová Kristína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 11:58:55
25. Novotný Jonáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 11:59:15
26. Čech Dominik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 12:02:43
27. Formánková Lada Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 12:15:06
28. Šimková Martina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 12:29:22
29. Marková Eliška Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 12:35:38
30. Mazánková Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 12:37:29
31. Kapral Filip Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 12:38:51
32. Kopecká Zuzana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 13:25:31
33. Bohatá Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 13:25:41
34. Socha Matúš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 15:24:03
35. Dvořák Jindřich Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 22:49:56
36. Rabiňák Jiří Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 19.08.2020 11:07:45
37. Bureš Matouš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 19.08.2020 12:42:54
38. Golubtsov Daniil Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 19.08.2020 15:15:53
39. Štejdířová Markéta Organická chemie B (N110029) 2019/2020 letní zkouška 20.08.2020 09:58:13
40. Michna Jan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 21.08.2020 13:46:52
 
VŠCHT Praha