Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :01.09.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :01.09.2020
Odhlásit do :28.08.2020 10:00
Zápis do :28.08.2020 10:00
Kapacita :45
Počet přihlášených :24
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa (čas zkouškového testu změněn na 8.30)
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.

V případě změn v hygienických nařízeních může dojít ke změně času začátku písemné části. Toto by bylo přihlášeným rozesláno nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Friml Dominik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:26:33
2. Holý Matěj Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 10:37:56
3. Sauchyk Valeryia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.07.2020 07:14:53
4. Laštovková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 10.08.2020 10:13:09
5. Růčková Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 10.08.2020 11:31:49
6. Fáberová Timea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 13.08.2020 12:28:19
7. Nikitochkina Iryna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 10:43:45
8. Šindelková Petra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 12:15:19
9. Hádek Jiří Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.08.2020 13:06:19
10. Ševčík Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 19.08.2020 12:26:58
11. Hrudníková Lenka Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 23.08.2020 10:58:03
12. Dvořák Jindřich Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 09:30:33
13. Shestopalova Iuliia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 10:12:25
14. Greplová Martina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 11:12:00
15. Krejčík Lukáš Jaroslav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 11:49:55
16. Vorel Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 11:52:32
17. Shumilina Oleksandra Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 12:33:30
18. Roun Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 13:12:55
19. Mazánková Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 13:32:00
20. Husťák Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 13:47:34
21. Kubena Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 14:28:20
22. Michna Jan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 25.08.2020 17:16:55
23. Šišková Iva Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 26.08.2020 20:31:31
24. Rabiňák Jiří Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 27.08.2020 03:54:14
 
VŠCHT Praha