Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :18.08.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :18.08.2020
Odhlásit do :14.08.2020 10:00
Zápis do :14.08.2020 10:00
Kapacita :90
Počet přihlášených :78
Poznámka :Termín z OCH
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Pacnerová Eva Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 12:57:41
2. Fuxová Hana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 13:03:45
3. Čech Dominik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 13:17:50
4. Nguyen Tuan Duy Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 20:13:06
5. Váchalová Štěpánka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 20:41:17
6. Kopečná Viktorie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 21:44:36
7. Šrám Jakub Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 23:38:27
8. Piliarová Petra Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 09:52:07
9. Ritomská Natália Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 09:53:44
10. Štejdířová Markéta Organická chemie B (N110029) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 10:36:42
11. Socha Matúš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 13:18:23
12. Jechová Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 14:06:54
13. Kissíková Kristína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 15:12:01
14. Petrenko Gleb Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 17:55:43
15. Soukupová Pavlína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 18:04:38
16. Pelčák Dalibor Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 19:47:19
17. Králová Štěpánka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 20:54:16
18. Formánková Lada Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 26.06.2020 01:44:17
19. Husťák Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 26.06.2020 09:58:08
20. Kapral Filip Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 26.06.2020 14:14:25
21. Zajcevová Kristína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.06.2020 11:02:44
22. Pitoňaková Miriam Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.06.2020 11:03:28
23. Nguyen Viet Tomáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.06.2020 11:50:33
24. Dvořák Jindřich Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.06.2020 16:07:47
25. Varga Hynek Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 28.06.2020 13:15:02
26. Linstcer Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.06.2020 21:56:41
27. Marková Eliška Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 10:44:21
28. Prokešová Kristina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 14:22:20
29. Mimrová Kamila Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 15:43:46
30. Mazánková Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 23:54:06
31. Forejtová Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 10:06:39
32. Smachnaia Elizaveta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:04:09
33. Greplová Martina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:12:38
34. Aliaskerova Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:20:56
35. Berková Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:31:31
36. Praská Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:32:00
37. Pazourová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:40:51
38. Priškin Jonáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:53:37
39. Knapčoková Lívia Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:58:43
40. Šindelková Petra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:01:05
41. Novotný Jonáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:05:23
42. Ziyakova Kamilya Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:08:28
43. Ševčík Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:16:18
44. Slaninová Kateřina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:21:27
45. Prokopová Julie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:25:27
46. Bureš Matouš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:26:53
47. Bočko Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:39:50
48. Bohatá Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:38:28
49. Alferyová Natálie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:00:58
50. Paurová Karin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:16:06
51. Freyová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:35:46
52. Kopecká Zuzana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:45:23
53. Kozak Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:48:17
54. Hlava Tomáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:51:38
55. Kukačka Václav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 15:03:51
56. Kučera Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:02:55
57. Faizova Madina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:10:58
58. Buchtová Nora Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:12:23
59. Kochubei Serhii Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:32:56
60. Beran Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:56:47
61. Wimmer Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 17:18:42
62. Kadlecová Annelie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 19:07:28
63. Nikitochkina Iryna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 01.07.2020 12:11:38
64. Čičatková Dominika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 09:24:20
65. Nedbalý Jaroslav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 10:22:22
66. Dubovoy Yegor Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 11:30:34
67. Melhem Sámer Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 11:43:10
68. Lavryshchieva Daria Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.07.2020 12:49:21
69. Toušková Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 05.07.2020 10:38:06
70. Hádek Jiří Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.07.2020 17:08:36
71. Rubáš Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.07.2020 22:10:35
72. Chovancová Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 07.07.2020 11:58:25
73. Lepeshko Diana Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.07.2020 11:12:03
74. Fleková Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 20.07.2020 14:27:33
75. Osipova Nina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 04.08.2020 13:14:38
76. Korpasová Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 06.08.2020 10:02:38
77. Hrudníková Lenka Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 11.08.2020 12:41:58
78. Šimková Martina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.08.2020 13:30:34
 
VŠCHT Praha