Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 190)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :19.10.2020 - Pondělí
Hodina :08:00
Konec :19.10.2020
Odhlásit do :15.10.2020 10:00
Zápis do :15.10.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LOCH : Laboratoře organické chemie
Kapacita :56
Počet přihlášených :49
Poznámka :termín laboratoří 19.10.-23.10.2020
Informace :Do LOCH je mj. nutné s sebou mít SVÉ VLASTNÍ bezpečnostní brýle (resp. dioptrické); více informací v e-learningu
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N110002A Laboratoř organické chemie I 2020/2021 zimní Zk
N110002 Laboratoř organické chemie I 2020/2021 zimní Zk
B110005 Laboratoř organické chemie I 2020/2021 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Trhoňová Šárka Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 08:37:11
2. Paurová Karin Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 08:37:44
3. Vališová Anna Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 08:40:37
4. Špaková Laura Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 08:41:30
5. Herbríková Linda Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 08:57:25
6. Šlosárová Terézia Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 08:59:00
7. Staňková Tereza Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 08:59:11
8. Kladivíková Janka Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:00:16
9. Federerová Tereza Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:01:10
10. Kissíková Kristína Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:01:25
11. Ižovský Jan Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:06:51
12. Bílek Vojtěch Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:07:17
13. Šramko Tomáš Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:10:43
14. Pšenáková Monika Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:13:34
15. Králová Štěpánka Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:13:45
16. Bulgakov Vladislav Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:20:26
17. Chládek Petr Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:25:21
18. Faltysová Ivana Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:27:20
19. Kindl Herbert Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:39:10
20. Novotná Eva Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:54:04
21. Habiger Dominik Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 10:04:19
22. Martynek Daniel Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 10:04:30
23. Malachová Anna Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 10:09:28
24. Hladoníková Klaudia Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 10:32:02
25. Faizulina Margarita Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 10:38:02
26. Pospíšil Ondřej Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 11:07:22
27. Markvart Lukáš Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 11:10:16
28. Dubcová Simona Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 11:11:01
29. Poláčková Soňa Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 11:11:15
30. Ferenczei Jiří Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 11:20:20
31. Harvalík Jakub Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 11:20:25
32. Roubal Jakub Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 11:22:52
33. Pavliš Elia Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 11:38:24
34. Morys Tomáš Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 11:45:57
35. Bilák Ondřej Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 18:34:02
36. Žižková Karolína Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 07.09.2020 16:13:19
37. Voltr Michal Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 14.09.2020 07:59:04
38. Nguyenová Ha An Laboratoř organické chemie I (N110002A) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 12:50:02
39. Šmídová Anna Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 05.10.2020 10:48:02
40. Vavřinec Jiří Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 05.10.2020 10:58:02
41. Sklenka Jan Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 05.10.2020 10:58:02
42. Kuhajdová Ema Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 05.10.2020 12:01:27
43. Thűmmelová Marie Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 05.10.2020 16:06:20
44. Buzášová Eliška Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 05.10.2020 19:29:36
45. Hrazdil Jan Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 06.10.2020 03:56:22
46. Vydrová Magdaléna Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 08.10.2020 19:48:20
47. Rybka Adam Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 08.10.2020 21:21:17
48. Khúc Bao Chi Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 08.10.2020 22:19:26
49. Štěpán Jakub Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 14.10.2020 07:13:31
 
VŠCHT Praha