Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 181)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav anorganické chemie (101)
Datum :06.11.2019 - Středa
Hodina :08:00
Konec :06.11.2019
Přihlašování od :02.10.2019 10:00
Odhlásit do :04.11.2019 10:00
Zápis do :04.11.2019 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LACH_A35 : Laboratoře anorganické chemie
Kapacita :24
Počet přihlášených :22
Přestávka :12:00 (60 min)
Poznámka :6.-12.11.2019, 8-18hod
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N101004 Laboratoř anorganické chemie II 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Budková Veronika Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:02
2. Eliášová Barbora-Eva Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:03
3. Žajdlík Jakub Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:03
4. Lahutová Rozálie Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:03
5. Burianová Terezie Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:03
6. Trojan Michal Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:04
7. Jeníček Vít Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:04
8. Kociánová Alžběta Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:06
9. Koláčný Lukáš Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:07
10. Kočiščáková Zuzana Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:08
11. Blahout Vilém Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:08
12. Kamenský Lukáš Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:13
13. Gráfová Eliška Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:00:37
14. Kubiš Bohumil Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:02:09
15. Havlíčková Petra Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:05:47
16. Haláková Barbora Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:07:05
17. Kruts Tetiana Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:28:11
18. Sončík Michal Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 13:23:42
19. Novák David Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 13:45:15
20. Jandera Adam Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 21:16:02
21. Melzerová Johana Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 03.10.2019 07:54:02
22. Černá Tereza Laboratoř anorganické chemie II (N101004) 2019/2020 zimní zkouška 18.10.2019 16:48:22
 
VŠCHT Praha