Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 181)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav anorganické chemie (101)
Datum :27.11.2019 - Středa
Hodina :08:00
Konec :27.11.2019
Přihlašování od :16.09.2019 10:00
Odhlásit do :25.11.2019 10:00
Zápis do :25.11.2019 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LACH_A39 : Laboratoře anorganické chemie
Kapacita :22
Počet přihlášených :21
Přestávka :12:00 (60 min)
Poznámka :27.11.-03.12.19 kruh 161
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B101004Z Laboratoř anorganické chemie I 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Sonntag Kateřina Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 15:20:07
2. Pražáková Kateřina Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 15:21:13
3. Müllerová Tereza Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 15:31:01
4. Pelčák Dalibor Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 15:32:51
5. Unzeitig Dan Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 15:32:52
6. Želonková Gabriela Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 15:33:45
7. Varga Hynek Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 15:50:00
8. Stara František Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 17:13:15
9. Pavlíček Martin Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 19:09:53
10. Venkrbcová Ivana Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 20:00:22
11. Nožičková Anna Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 20:11:18
12. Spurný Martin Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 16.09.2019 22:13:41
13. Mulenková Eva Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 17.09.2019 10:10:13
14. Smolová Eliška Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 17.09.2019 21:06:45
15. Štěpánek Jakub Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 19.09.2019 21:29:39
16. Ott Dalimil Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 20.09.2019 22:09:48
17. Novák Oldřich Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 22.09.2019 17:38:24
18. Svoboda Vojtěch Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 06.10.2019 16:43:56
19. Svoboda Daniel Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 07.10.2019 14:09:42
20. Neubergerová Kateřina Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 14.10.2019 08:55:44
21. Wohlgemuth Jan Laboratoř anorganické chemie I (B101004Z) 2019/2020 zimní zkouška 15.10.2019 21:53:51
 
VŠCHT Praha