Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 183)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :14.01.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :14.01.2020
Odhlásit do :13.01.2020 10:00
Zápis do :13.01.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :160
Počet přihlášených :62
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 zimní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Mezihoráková Ema Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.12.2019 18:52:06
2. Maxová Kateřina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.12.2019 19:58:59
3. Sonntag Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 19:29:39
4. Maxa Daniel Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 15:10:30
5. Zelená Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 15:56:32
6. Mahdalová Nikol Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 17:09:44
7. Manligová Eliška Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 09:37:13
8. Berešová Marie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 11:03:01
9. Urban Hynek Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 14:57:09
10. Kolesnichenko Evdokim Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 15:55:28
11. Bartošová Markéta Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 17:49:30
12. Horký David Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 20:01:19
13. Koláčný Lukáš Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 06:41:41
14. Lehovcová Nikola Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 13:12:19
15. Geislerová Anna Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 17:20:27
16. Hamsová Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 18:01:50
17. Novák David Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 06:05:32
18. Nožičková Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 11:22:01
19. Shilenko Vera Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 11:23:10
20. Unzeitig Dan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 12:40:23
21. Štefanková Daniela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 12:43:04
22. Doležal Tomáš Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 16:13:03
23. Svoboda Vojtěch Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 18:53:46
24. Jeníček Vít Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 23:56:07
25. Wohlgemuth Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 22.12.2019 19:25:01
26. Venkrbcová Ivana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 23.12.2019 11:30:55
27. Krištof Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 23.12.2019 17:06:01
28. Bangievská Karolína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 24.12.2019 01:57:12
29. Rudolf Petr Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 31.12.2019 17:15:40
30. Peller Ondřej Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 02.01.2020 12:56:32
31. Dolečková Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 03.01.2020 01:47:16
32. Palušová Zuzana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 03.01.2020 14:28:43
33. Balík Antonín Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 03.01.2020 19:16:55
34. Mauermann Lukáš Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 03.01.2020 19:59:06
35. Macurová Andrea Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 04.01.2020 19:01:23
36. Masojídek Vojtěch Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 01:07:54
37. Holá Lenka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 12:15:45
38. Greplová Martina Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 12:51:42
39. Polednová Iveta Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 14:20:50
40. Krafková Martina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 17:33:08
41. Sončík Michal Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 20:54:10
42. Minčáková Daniela Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 11:52:30
43. Kališová Dominika Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 14:17:45
44. Svoboda Daniel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 11:54:10
45. Slavatová Eliška Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 11:58:42
46. Vicenová Júlia Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 12:07:14
47. Dolejšová Natálie Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 12:24:00
48. Svatoňová Jitka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 14:21:14
49. Vydrová Radka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 15:18:08
50. Čobejová Olívia Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 16:14:50
51. Gwozdiaková Petra Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 17:05:30
52. Bendová Marie Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 17:21:07
53. Fabianová Silvie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 18:15:42
54. Pashkova Olga Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 19:59:30
55. Polák Vojtěch Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 20:13:22
56. Vulakh Anastasia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 08.01.2020 12:56:53
57. Bulavina Viktoriia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 09.01.2020 19:21:49
58. Bromová Julie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 11:52:13
59. Stara František Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 14:13:36
60. Hrudníková Lenka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 23:08:18
61. Moravčík Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 12.01.2020 19:29:44
62. Spurný Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 13.01.2020 08:30:48
 
VŠCHT Praha