Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 183)
Zapisování do roku 2019/2020 oba
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :21.01.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :21.01.2020
Odhlásit do :20.01.2020 10:00
Zápis do :20.01.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :160
Počet přihlášených :54
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 zimní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Stránský Dominik Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.12.2019 00:36:49
2. Klega Radomír Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 20:43:37
3. Kočiščáková Zuzana Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 16:01:10
4. Svobodová Kateřina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 15:41:21
5. Sponar Rostislav Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 17:23:39
6. Nováková Monika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 12:40:12
7. Kučerová Emílie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 14:10:33
8. Trojan Michal Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 15:34:41
9. Bršťáková Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 15:36:16
10. Makovoz Illia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 15:40:56
11. Pražáková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 10:47:49
12. Neubergerová Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 15:22:31
13. Kováčová Viktória Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 16:24:26
14. Varga Hynek Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 17:15:23
15. Blahout Vilém Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 25.12.2019 15:44:56
16. Grindlerová Adéla Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 30.12.2019 12:42:36
17. Jeníček Jan Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 30.12.2019 22:27:27
18. Rudišarová Martina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 17:13:25
19. Homola Radek Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 12:01:53
20. Otáhal Petr Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 08.01.2020 15:08:02
21. Melzerová Johana Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 00:02:20
22. Kamenský Lukáš Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 00:16:45
23. Radová Eliška Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 08:53:28
24. Krpelan Tomáš Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 10:40:15
25. Eliášová Barbora-Eva Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 11.01.2020 11:12:58
26. Slaninová Kateřina Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 11.01.2020 21:41:47
27. Lichtenberg Vít Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 11.01.2020 23:03:48
28. Michna Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 12.01.2020 20:18:28
29. Hauser Jakub Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 12.01.2020 21:14:46
30. Bartošová Markéta Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 10:38:48
31. Kališová Dominika Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 11:41:01
32. Greplová Martina Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 11:45:02
33. Hrudníková Lenka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 11:46:53
34. Mauermann Lukáš Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 11:51:46
35. Hamsová Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 11:53:19
36. Dolečková Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 12:03:29
37. Svoboda Vojtěch Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 12:13:34
38. Sončík Michal Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 12:30:06
39. Mahdalová Nikol Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 12:45:27
40. Maxová Kateřina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 13:11:27
41. Berešová Marie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 14:24:12
42. Mezihoráková Ema Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 15:58:37
43. Kolesnichenko Evdokim Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 17:27:01
44. Balík Antonín Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 18:44:29
45. Bromová Julie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 10:01:15
46. Urban Hynek Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 12:57:02
47. Čobejová Olívia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 13:58:31
48. Pánek Zdeněk Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 23:26:03
49. Tomas Marek Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 16.01.2020 12:52:39
50. Chovanec Michal Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 16.01.2020 16:11:53
51. Kavka Peter Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 16.01.2020 16:12:34
52. Klingel Martin Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 17.01.2020 11:41:58
53. Zheleznyak Tetyana Organická chemie B (N110029) 2019/2020 zimní zkouška 17.01.2020 17:56:12
54. Valentová Adriana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 20.01.2020 06:29:29
 
VŠCHT Praha